Uwaga – ważny komunikat w sprawie lekcji kwalifikacyjnej dla Delfinków i Meduz !!!

SZANOWNI RODZICE!!!, z uwagi na przedłużającą się AWARIĘ NA BASENIE SP 55, ZMUSZENI JESTEŚMY ODWOŁAĆ  ZAJĘCIA KWALIFIKACYJNE DLA DELFINKÓW I MEDUZ W DNIU 17 WRZEŚNIA –  poniedziałek. Staraliśmy się Państwa poinformować drogą telefoniczną i mailową, ale jeśli do kogoś z Państwa ta informacja nie dotarła, serdecznie przepraszamy. ZAPRASZAMY DELFINKI I MEDUZY na zajęcia w terminach zgłoszonych przez Państwa. Pierwsze zajęcia na basenie potraktujemy jako zajęcia wprowadzające i oswajające z wodą i nowym otoczeniem. Prosimy o informację od Rodziców jeśli termin zajęć wskazany przez Państwa koliduje z innymi zajęciami, postaramy się dopasować inną godzinę. Na pierwszych zajęciach dla DELFINKÓW I MEDUZ zorganizowaliśmy podwójną obsadę trenerską aby ułatwić najmłodszym adeptom rozpoczęcie nauki PŁYWANIA. Mamy nadzieję, że uda nam się planowo rozpocząć semestr zimowy pływacki 22 września – sobota.  Jednocześnie przypominamy o lekcjach pokazowych dla Rodziców, które rozpoczynają się 22 września i potrwają cały tydzień. JESZCZE RAZ SERDECZNIE PRZEPRASZAM ZA ZMIANY W TERMINIE ZAJĘĆ – POZDRAWIAM MACIEJ ZAWADZKI.

Galeria

thumbs_skauci thumbs_P7150358 basen_nauka_plywania_24 20151220_121631