LETNIE OBOZY PRZYGODY

Szkoły Pływania Pana Maćka 2024

ADVENTURE CAMP

 

TERMINY OBOZÓW LETNICH 2024:

I TURNUS:  22.06 – 01.07.2024

II TURNUS: 01.07 – 10.07.2024

III TURNUS: 10.07 – 19.07.2024

 

I Turnus:    22.06 – 01.07.2024

LETNI OBÓZ PRZYGODY MŁODYCH STRAŻAKÓW

ADVENTURE CAMP

 1. program militarno – survivalowy;
 2. program ratowniczo- motorowodny;
 3. program strażacki;
 • OBÓZ PRZYGODY KADETÓW: wiek 8 – 9 lat;
 • OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW: wiek 10 – 11 lat;
 • OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW STARSZYCH: wiek 12 – 13 lat;
 • OBÓZ RATOWNICZO-MOTOROWODNY: od 12 r.ż.; (kurs na patent Młodszego Ratownika WOPR i kurs Sternika Motorowodnego)
 • MŁODZIEŻOWY OBÓZ PRZYGODY: wiek 14 – 16 lat;

CENA: 2570    

 ZAPISY

II Turnus: 01.07 – 10.07.2024

LETNI OBÓZ PRZYGODY ADVENTURE CAMP

 1. program militarno – survivalowy;
 2. program ratowniczo- motorowodny;
 3. program wodniacki;
 • OBÓZ PRZYGODY KADETÓW: wiek 8 – 9 lat;
 • OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW: wiek 10 – 11 lat;
 • OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW STARSZYCH: wiek 12 – 13 lat;
 • OBÓZ RATOWNICZO-MOTOROWODNY: od 12 r.ż.; (kurs na patent Młodszego Ratownika WOPR i kurs Sternika Motorowodnego)
 • MŁODZIEŻOWY OBÓZ PRZYGODY: wiek 14 – 16 lat;

CENA: 2690       RABAT DLA ADEPTÓW SZKOŁY PŁYWANIA I STAŁYCH OBOZOWICZÓW – 90 ZŁ.

ZAPISY

III Turnus: 10.07 – 19.07.2024

LETNI OBÓZ PRZYGODY ADVENTURE CAMP

 1. program militarno – survivalowy;
 2. program ratowniczo- motorowodny;
 3. program wodniacki;
 4. program stażowy i asystencki – MASTER CAMP;
 • OBÓZ PRZYGODY KADETÓW: wiek 8 – 9 lat;
 • OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW: wiek 10 – 11 lat;
 • OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW STARSZYCH: wiek 12 – 13 lat;
 • OBÓZ RATOWNICZO-MOTOROWODNY: od 12 r.ż.; (kurs na patent Młodszego Ratownika WOPR i kurs Sternika Motorowodnego)
 • MŁODZIEŻOWY OBÓZ PRZYGODY: wiek 14 – 16 lat;
 • Młodzieżowy Obóz Przygody MASTER CAMP: wiek od 16 r.ż.; (obóz MŁODA KADRA)

CENA: 2690    RABAT DLA ADEPTÓW SZKOŁY PŁYWANIA I STAŁYCH OBOZOWICZÓW – 90 ZŁ.

ZAPISY

Obóz Przygody  Robinsonów

Obóz Przygody Młodych Robinsonów

Obóz Przygody Młodych Robinsonów adresujemy do naszych najmłodszych adeptów letnich obozów (wiek 7 – 8 lat). Dla młodych, aktywnych ludzi, którzy chcą spędzić wakacje nad jeziorem, w lesie, z dala od dużego miasta, zgiełku i pośpiechu. Zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczynają swoją letnią przygodę z dala od rodziców w otoczeniu koleżanek i kolegów, gdzie razem będą rywalizować  i współpracować w realizacji zadań obozowych. OBÓZ PRZYGODY MŁODYCH ROBINSONÓW to obóz obfitujący w fascynujące zajęcia i nowe niesamowite przygody. To oferta dla żądnych przygód, doskonałej zabawy i wesołego towarzystwa. Atutem tego turnusu jest nie tylko bogaty program aktywnego wypoczynku dzieci ale również podział uczestników na sześcioosobowe grupy trenerskie przy realizowaniu programu obozowego, zapewniający bezpieczeństwo i indywidualne podejście trenerów i wychowawców.

     Obóz ten to nie tylko zajęcia wodne: żeglarstwo, windsurfing, motorowodniactwo, ale również pionierka obozowa, terenoznawstwo i survival obozowy, wyprawy poza teren obozu samochodami terenowymi, wyprawy rowerowe i kajakowe. Na obozie realizować będziemy programy: Przygoda z historią, Wakacje z głową i Koleżeńskie wakacje. Jedną z niewątpliwych atrakcji będzie wyprawa ROBINSONA i nocleg pod namiotami. Zaplanowaliśmy również warsztaty dla najmłodszych: Młodego Obserwatora Przyrody, Akademia Młodego Naukowca, Ruchowy Zawrót Głowy i program Bezpieczne wakacje Robinsona. W tym roku kilka nowości: zapraszamy do Wodnej Strefy Relaksu, gdzie czeka na Was TRAMPOLINA WODNA I WATER ROLLER, zapraszam na nową wyprawę do średniowiecznego SŁAWOGRODU, i WYPRAWĘ WOJSKOWYM SAMOCHODEM ….Oj będzie się działo!!! Serdecznie zapraszamy.

 

Obóz Przygody KADETÓW

kadet

Obóz Przygody Kadetów przygotowaliśmy dla młodych adeptów (wiek 8-10 lat) żeglarstwa, windsurfingu i kajakarstwa jak i dla zapaleńców zainteresowanych survivalem, wspinaczką, strzelectwem, militariami, samochodami terenowymi itp.  Program adresowany jest dla uczestników którzy po raz pierwszy aktywnie spędzają wakacje jak i dla stałych bywalców obozowych, którzy chcą popróbować nowych atrakcji. Specjalnie dla Was poszerzyliśmy nasz obozowy pakiet wodny o dodatkowe atrakcje takie jak: Stand up paddle surfing – wiosłowanie na desce windsurfingowej, zajęcia na specjalnie wybudowanym torze do skimboardu, zajęcia motorowodne ślizgi na nowych pneumatycznych zabawkach – Ponton Half Pipe Rampage, wyprawy tratwą oraz ratownictwo wodne. Wodne szaleństwa są wielką atrakcją tego obozu, ale nie jedyną, ponieważ każdy nowy dzień to kolejne dyscypliny i nowe wyzwania: zajęcia wspinaczkowe rozbudowane o nowe przeszkody miasteczko linowe, wyprawy samochodami terenowymi, pierwsza pomoc przedmedyczną, deskorolka i nowe zajęcia Balansowy Zawrót Głowy, gry terenowe oczywiście nie zabraknie zajęć integracyjno rozrywkowych. Na turnusie będziemy również realizować autorskie programy Szkoły Pływania Pana Maćka: „Wakacje z głową”, oraz „Koleżeńskie Wakacje” które mają na celu przekazanie młodym obozowiczom wiedzy na temat bezpieczeństwa na zajęciach oraz budowanie wzajemnych relacji między uczestnikami obozu. Jedną z niewątpliwych atrakcji będzie wyprawa survivalowa, gdzie będziemy pokonywać błotne ostępy, przeprawiać się tratwami, budować własnoręcznie szałasy. W tym roku czekają uczestników rozbudowane warsztaty ,, Akademia Młodego Naukowca i Ruchowy Zawrót Głowy.

 

Obóz Przygody JUNIORÓW

Obóz Przygody JUNIORÓW

Obóz Przygody Juniorów Młodszych (wiek 10 – 11 lat), Juniorów (wiek 12-13 lat) i Juniorów starszych (13-14)  zorganizowany jest dla młodych uczestników , którzy pragną kontynuować swoją przygodę z żeglarstwem, windsurfingiem i kajakarstwem. Żeglarze – bo tak nazwana została grupa młodych uczestników obozu – będzie realizowała na obozie rozszerzony program żeglarski, windsurfingowy i kajakowy, który zakończy się windsurfingowymi regatami o Puchar Starego Kaleńskiego. Program adresowany jest dla uczestników którzy kontynuują swoją przygodę z żeglarstwem zarówno jachtowym jak i deskowym.

      Program adresowany jest dla uczestników którzy po raz pierwszy aktywnie spędzają wakacje jak i dla stałych bywalców obozowych, którzy chcą popróbować nowych atrakcji. Specjalnie dla Was poszerzyliśmy nasz obozowy pakiet wodny o dodatkowe atrakcje takie jak: Stand up paddle surfing – wiosłowanie na desce windsurfingowej, zajęcia na specjalnie wybudowanym torze do skimboardu, zajęcia motorowodne ślizgi na nowych pneumatycznych zabawkach – Ponton Half Pipe Rampage, wyprawy tratwą oraz ratownictwo wodne. Wodne szaleństwa są wielką atrakcją tego obozu, ale nie jedyną, ponieważ każdy nowy dzień to kolejne dyscypliny i nowe wyzwania: zajęcia wspinaczkowe rozbudowane o nowe przeszkody miasteczko linowe, wyprawy samochodami terenowymi, pierwsza pomoc przedmedyczną, deskorolka i nowe zajęcia Balansowy Zawrót Głowy, gry terenowe oczywiście nie zabraknie zajęć integracyjno rozrywkowych. Na turnusie będziemy również realizować autorskie programy Szkoły Pływania Pana Maćka: „Wakacje z głową”, oraz „Koleżeńskie Wakacje” które mają na celu przekazanie młodym obozowiczom wiedzy na temat bezpieczeństwa na zajęciach oraz budowanie wzajemnych relacji między uczestnikami obozu. Jedną z niewątpliwych atrakcji będzie spływ kajakowy połączony z noclegiem pod namiotami i wyprawa survivalowa, gdzie będziemy pokonywać błotne ostępy, przeprawiać się tratwami, budować własnoręcznie szałasy.

 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY ADVENTURE CAMP

OBÓZ MŁODZIEŻOWY ADVENTURE CAMP

Szykujemy dla naszych najstarszych uczestników (wiek 15-18) specjalne atrakcje realizując PROJEKT ADRENALINA. Dni pełne emocji i niezapomnianych wrażeń, które dostarczą wam zajęcia wodne, rajdy terenowe i wyprawy survivalowe. W projekcie tym realizujemy program 4 ŻYWIOŁÓW, gdzie każdy z Was znajdzie swoje miejsce i zrealizuje własny pomysł na aktywne wakacje. A oto kilka wybranych pomysłów: WYPRAWA SMOCZYMI ŁODZIAMI, MOTOROWODNIACTWO – ŚLIZGI NA AIR HEAD G-FORCE, WINDSURFING, WYPRAWA SAMOCHODAMI TERENOWYMI MARKI GAZ I UAZ,WYPRAWA AMFIBIĄ WOJSKOWĄ, WAKEBOARD, SPŁYW KAJAKOWY, PAINTBALL,SURVIVAL. Oczywiście miłośnicy sportów wodnych też będą mieli pole do popisu gdyż czeka na nich nie lada wyzwanie realizując PROFIL WODNIACKI. Piętnaście godzin profesjonalnych zajęć z windsurfingu i kajakarstwa, zajęcia nauki jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie na sztucznym torze w Szczecinku. Po raz pierwszy na obozie będziemy nurkować w akwalungu. Na koniec zajęć wodnych zaplanowaliśmy regaty windsurfingowe, na których będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności zdobyte podczas obozu. Nie zabraknie oczywiście dwudniowego spływu kajakowego z noclegiem pod namiotami.
Wyrusz z Nami na tajną misję w programie survivalowym – OBÓZ SURVIVALOWY – profil survivalowo – paintballowy. Obóz dla szukających mocnych wrażeń, adrenaliny, wysiłku fizycznego, rywalizacji i dobrej zabawy. Dla tych wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak radzić sobie w każdych warunkach, stać się niewidzialnym, używać sekretnych kodów, które tylko wtajemniczeni koledzy będą umieli rozszyfrować. Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak zbudować bezpieczną bazę, jak poruszać się w trudnym terenie z mapą lub bez, jaką wybrać taktykę walki i jak w każdej sytuacji podjąć właściwą decyzję. Stworzyliśmy ten obóz z myślą o najstarszych uczestnikach, którzy lubią się ubrudzić, ale nie koniecznie zmoczyć. Program obozu obfituje w masę zajęć survivalowych, zajęć z terenoznawstwa i orienteringu, zajęć linowych nie zabraknie zajęć strzeleckich (zajęcia w strzelnicy wojskowej) m.in. gry strategiczne ASG, PAINTBALL,GEOCACHING. Ten profil to również wyprawy terenowe: samochodami terenowymi, wojskową amfibią, kajakami.

 

OBÓZ DLA STAŻYSTÓW I ASYSTENTÓW

OBÓZ DLA STAŻYSTÓW DREAM TEAM

OBÓZ  DLA STAŻYSTÓW I ASYSTENTÓW DREAM TEAM

 WIEK 16 – 18 LAT   –  6 miejsc

      ZAPISY

 

Obóz szkoleniowy dla młodych adeptów sztuki prowadzenia zajęć na obozach Szkoły Pływania Pana Maćka, które chciałyby w przyszłości zostać animatorami, instruktorami i trenerami. Jeśli w latach ubiegłych uczestniczyliście w Naszych Letnich Obozach Przygody lub innych aktywnych obozach wakacyjnych a teraz zastanawiacie się – co dalej? Może właśnie ten rodzaj obozu letniego Was zainteresuje – może to właśnie teraz jest czas na przygodę trochę w innej roli – jako przyszły trener czy instruktor.

Masz kreatywne pomysły, szybko nawiązujesz kontakty, posiadasz wysoką kulturę osobistą a przede wszystkim lubisz pracę z dziećmi to ten obóz jest dla Ciebie. Jeżeli jeżdżąc do nas na obozy marzyłeś o tym, aby znaleźć się po drugiej stronie, zobaczyć jak to jest być trenerem, instruktorem i prowadzić zajęcia z dziećmi to teraz masz taką okazję.
Przygotowaliśmy specjalny program, który zawiera kilkadziesiąt godzin zajęć teoretycznych i praktycznych obejmujący zagadnienia metodyki pracy z dziećmi. Nauczycie się jak poprowadzić zajęcia rekreacyjne, integracyjne a także jak zorganizować dyskotekę tematyczną, ,,baloniadę”, poznacie różne scenariusze zajęć paintballowych, archery tag.
Podczas pobytu na obozie będziecie mieli możliwość wykazania się własnymi pomysłami i scenariuszami zajęć dla różnych grup wiekowych.
Każdy uczestnik dostanie specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe, które pozwolą jeszcze lepiej poznać specyfikę pracy trenera.

W programie oprócz podstawowych zajęć przewidziane są kursy szkoleniowe z zakresu:

 • kurs animacji czasu wolnego,
 • warsztaty survivalowe i strzeleckie,
 • warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej,
 • szkolenie wodniackie SUP – Stand up paddle surfing,
 • szkolenie kajakowe – spływ kajakowy.
 • warsztaty niekonwencjonalnych gier drużynowych – KINBALL, PLASKACZ, SPIKE BALL itp.

Kandydat na stażystę i asystenta powinien odznaczać się następującymi cechami:

 • chęcią do pracy z dziećmi,
 • wysoką kulturą osobistą,
 • odpowiedzialnością i uczciwością,
 • cierpliwością,
 • kreatywnością,
 • łatwością w nawiązywaniu kontaktów,
 • umiejętnością pracy w grupie,

Wybrane zajęcia na Letnim Obozie Stażystów i Asystentów Dream Team:

 • sztuka obozowej animacji – nauka prowadzenia różnorodnych form gier i zabaw ruchowych dla dzieci,
 • survival obozowy – pionierka obozowa,
 • zajęcia terenoznawstwa,
 • zajęcia linowe – wspinaczka, miasteczko linowe,
 • zajęcia strzeleckie,
 • gry militarne i strzelecko – łucznicze: Archery Tag, Asg, wiatrówka, broń krótka, proca itp.,
 • zajęcia wodniackie – kajakarstwo, windsurfing, SUP,podstawy nurkowania, motorowodniactwo itp.,
 • organizacja i asystowanie w wyprawach obozowych: rowerowe, samochodami terenowymi, kajakowe – spływ kajakowy, wyprawa survivalowa.

Zapraszam Was Serdecznie Maciej Zawadzki

 

Galeria

thumbs_P7130271 DSC01631 basen_nauka_plywania_77 20151220_121723