Opis obiektu i okolic

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAWszystkich młodych fanów sportów zimowych zapraszamy do leżącej u bram Tatrzańskiego Parku Narodowego przepięknej miejscowości MURZASICHLE (900m n.p.m.). Nasz pensjonat nazywa się U ZIOMKA i znajduję się w jej samym centrum, co daje doskonałe warunki do realizacji naszego bogatego programu ZIMY Z PRZYGODĄ z nartami i snowboardem.

Cała posesja jest ogrodzona i idealnie dostosowana do potrzeb dzieci i młodzieży. Do naszej dyspozycji mamy dużą świetlicę ze sprzętem multimedialnym, salę do gry w tenisa stołowego, ogrzewaną przechowalnie sprzętu narciarskiego, a także boisko do koszykówki i prawdziwy góralski szałas do spotkań przy ognisku i pieczonych przysmakach. W pobliżu znajdują się sklepy, poczta oraz kościół.

hotel

Około 300m od naszego ośrodka znajduję centrum narciarskie Hajduk (www.hajduk-ski.pl), którego stoki są idealne do stawiania pierwszych kroków na nartach czy snowboardzie. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Wam nabyć wszystkie potrzebne umiejętności by jeszcze bardziej cieszyć się szaleństwem na białym puchu. Uczestnicy zostaną podzieleni na różne grupy zaawansowania.

Dla bardziej wymagających oferujemy białe szaleństwo w położonych tuż obok Murzasichle centrach narciarskich w Małym Cichym, Bukowinie Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Jurgowie oraz w najnowocześniejszym kompleksie narciarsko-snowboardowych w Białce Tatrzańskiej o łącznej długości tras ok. 8 km. www.bialkatatrzanska.pl, www.maleciche.com

Narciarze poznają techniki: carvingu, funcarvingu, jazdy po muldach i głębokim śniegu. Snowboardziści będą mogli szlifować technikę jazdy, skoki, jazdę po głębokim śniegu.

Na miejscu:

  • świetlica wyposażona w sprzęt multimedialny,
  • stół do ping ponga,
  • boisko do koszykówki, piłki nożnej
  • stołówka,
 • stylizowana wiata góralska do organizacji ognisk,
 • parking ,
 • duży, rozległy, ogrodzony teren z niepowtarzalnym widokiem na Tatry

 

Galeria

thumbs_P7130271 DSC01631 basen_nauka_plywania_77 20151220_121723