Zapraszam Drodzy Obozowicze na Letnie Obozy Przygody!

SZANOWNI RODZICE I NASI KOCHANI CAMPOWICZE!!!

Podobnie jak Wy, cały czas śledzimy sytuację związaną z koronawirusem w Polsce. Wiemy już, że zostało przedstawione wspólne stanowisko Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie możliwości organizowania obozów letnich.

Z informacji jakie do nas docierają wynika, że kolonie i obozy będą mogły się odbyć. Obecnie prowadzone są rozmowy z Ministerstwem Zdrowia, do którego należy ostateczna decyzja w sprawie wytycznych sanitarnych i logistycznych, jak bezpiecznie zorganizować kolonie i obozy.

Dostajemy od Was bardzo dużo wiadomości, że nadal tak jak my, z optymizmem myślicie o nadchodzącym sezonie obozów letnich w Starym Kaleńsku. I tak trzymać! Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie.

Przygotowania letnich obozów są realizowane zgodnie z planem – żaden turnus w Starym Kaleńsku nie jest odwołany. Przygotowujemy z naszą Kadrą program Letnich Obozów Przygody, szykujemy ośrodek i sprzęt, tak aby zrealizować nasze plany obozowe.

Jesteśmy w trakcie opracowywania wewnętrznych procedur dotyczących pobytu dzieci na obozach w Starym Kaleńsku. Wszystkie nasze działania zostaną dostosowane do oficjalnych wytycznych, na które wciąż czekamy.

Wiemy, że jedną z wytycznych, będzie zmniejszenie liczby dzieci na wyjazdach obozowych. Zatem zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi obozami o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie. Pozdrawiam Was Serdecznie Maciej Zawadzki.

Galeria

thumbs_P7230435 DSC_0464 basen_nauka_plywania_53 20160201_163526