ZAPISY NA OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY ZIMA Z PRZYGODĄ 2023

Zapraszam naszych stałych kursantów jak i nowych adeptów szusowania na dwóch i jednej desce w nasze piękne Tatry.

TERMIN: 10.02 – 18.02.2023 r.

     Jak co roku wybieramy się w polskie Tatry, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane stoki narciarskie i snowboardowe w Polsce. Mamy tam sprawdzone trasy narciarskie i snowboardowe oraz komfortowy ośrodek w przepięknym Murzasichlu. Gdzie jeździmy? Staramy nie ograniczać się do jednego miejsca: jesteśmy w Białce Tatrzańskiej, Murzasichlu, Czarnej Górze, Małym Cichym. Na obóz snowboardowy i obóz narciarski zapraszamy dzieci od 8 roku życia. Zapraszamy również nastolatków, którzy chcą nauczyć się szusować na śniegu jak i tych dobrze jeżdżących, którzy chcieliby pod ,,okiem” naszych instruktorów podszkolić swoje umiejętności.

Zasady zapisów:

  • Zapoznajemy się z ofertą obozu narciarsko-snowboardowego Szkoły Pływania Pana Maćka;
  • WYPEŁNIAMY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – kliknij  Zapisy na Zimę z Przygodą
  • Potwierdzam Państwa zgłoszenie na obóz narciarsko – snowboardowy;
  • Zawarcie umowy o udział w Imprezie organizowanej przez Szkołę Pływania Pana Maćka następuje w momencie podpisania Umowy przez Klienta – Rodzica uczestnika wyjazdu – dokumenty do pobrania na naszej stronie, dokumenty wypełnione prosimy o dostarczenie na spotkanie organizacyjne. Termin spotkania organizacyjnego otrzymacie Państwo drogą mailową;
  • Opłata wpisowa w wysokości 500 zł uiszczana jest w momencie zapisywania uczestnika na obóz  i jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Całość należności za obóz należy wpłacić do dnia 15 STYCZNIA 2023. Brak wpłaty po tym terminie oznacza skreślenie z listy obozowiczów.
  • Wpłaty na obóz dokonujemy na spotkaniu organizacyjnym lub przelewem bankowym na konto:

STUDIO RELAX
UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN
Bank PeKaO S.A. III o/Szczecin
89 1240  3826 1111 0000 4402  9742

Galeria

thumbs_P7230435 DSC_0464 basen_nauka_plywania_53 20160201_163526