ZAPISY DO SZKOŁY PŁYWANIA PANA MAĆKA – semestr zimowy 2019

Witam serdecznie naszych pływaków Szkoły Pływania Pana Maćka – czas rozpocząć zapisy na nowy nasz semestr pływania. Poniżej zapisy na zajęcia ,,KROK PO KROKU,, – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego przy zapisach po raz pierwszy jak i przy kontynuowaniu  zajęć:

Zapisy na basen ,,krok po kroku,, – semestr ZIMOWY 2019

Zapraszamy wszystkich na naukę i doskonalenie pływania do Szkoły Pływania Pana Maćka, którą prowadzi Maciej Zawadzki.

       Oto krótki poradnik jak zapisać się NA NOWY SEMESTR ZIMOWY do Szkoły Pływania Pana Maćka:

ZAPISY NA ZAJĘCIA PŁYWANIA ,,KROK PO KROKU:

1. Będąc na naszej stronie internetowej: wejdź w zakładkę  Plan zajęć semestr ZIMOWY i wybierz tam dzień i godzinę zajęć (opis i charakterystykę Grup znajdziesz w zakładce Nauka pływania – dzieci).

2. Następnie kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w zakładce Zapisy do szkoły pływania. W formularzu wpisujemy dokładnie dzień i godzinę zajęć i dokładną nazwę grupy do której uczęszczał będzie adept lub adeptka Szkoły Pływania. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo od Nas potwierdzenie zgłoszenia.

3. Pełną opłatę za cały semestr można dokonać bezpośrednio w biurze Szkoły Pływania Pana Maćka lub przelewem na konto. Aktualny cennik znajdziecie Państwo w zakładce Cennik semestr ZIMOWY . Nasze konto:

STUDIO RELAX MACIEJ ZAWADZKI
UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN

89 1240 3826 1111 0000 4402 9742

Uwaga RABAT! Przy wpłacie  DO 31 SIERPNIA 2019 r. odejmujemy od pełnej kwoty 30 zł; zapraszamy do wcześniejszej wpłaty.

4. W czasie trwania zajęć na basenie rodziców zapraszamy do biura, gdzie można zasięgnąć dodatkowych informacji na temat regulaminu Szkoły, terminów odrabiania zajęć i lekcji pokazowych oraz przerw zaplanowanych w Szkole Pływania.

5. Grupa DELFINKI i MEDUZY – dzieci, które po raz pierwszy uczestniczą w zajęciach nauki pływania – opłaty za zajęcia uiszczamy po pierwszych zajęciach na basenie.

6. Stali uczestnicy SZKOŁY PŁYWANIA – opłaty za zajęcia pływackie i zajęcia aqua aerobiku  uiszczamy przed rozpoczęciem uczęszczania na ćwiczenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

MACIEJ ZAWADZKI WRAZ Z GRONEM TRENERSKIM

Galeria

thumbs_skauci thumbs_P7150358 basen_nauka_plywania_24 20151220_121631