Zajęcia na pływalni w SP 55 ZAWIESZONE DO 14 LUTEGO

Szanowni Państwo, Kursanci Szkoły Pływania Pana Maćka!

       Po raz kolejny jestem zmuszony przełożyć rozpoczęcie zajęć w naszej Szkole Pływania. Decyzja Rządu na temat zajęć na pływalni (jak i innych zajęć sportowych) jest nieubłagana – ZAMKNIĘCIE DO 14 LUTEGO. Komentarz uważam za zbędny. Pozostaje nam oczekiwać na rozwój wydarzeń i uda nam się rozpocząć sezon letni zgodnie z planem 15 LUTEGO 2021 roku. Oczywiście nie zapominam o zajęciach, które pozostały nam do odrobienia z semestru zimowego. Przypomnę, że zajęcia poniedziałkowe – pozostały  2 treningi, zajęcia wtorkowe – 1 trening, zajęcia piątkowe – 1 trening, zajęcia sobotnie i niedzielne – 2 treningi. W zależności od rozwoju sytuacji, plan jest następujący: jeśli uda nam się rozpocząć semestr 15 lutego, to przesuniemy semestr letni do końca czerwca i w ten sposób uda nam się zrealizować program treningów. Jeśli nie będziemy mogli planowo rozpocząć – przesuniemy część zajęć na wrzesień. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania proszę o kontakt telefoniczny – Maciej Zawadzki 602 705 589. Będę Państwa na bieżąco informował o rozwoju sytuacji.

Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację i pozdrawiam Państwa serdecznie – Maciej Zawadzki

Galeria

thumbs_skauci thumbs_P7150358 basen_nauka_plywania_24 20151220_121631