RABAT DLA NASZYCH PŁYWAKÓW OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY MURZASICHLE 2018

OBÓZ ZIMOWY 2018 

CZOŁEM ADEPCI SZKOŁY PŁYWANIA PANA MAĆKA!

Zapraszamy na OBÓZ ZIMOWY narciarsko – snowboardowy w okresie zbliżających się ferii zimowych. Śnieg już sypie w górach, stoki przygotowane do białego szaleństwa. W tym roku przygotowaliśmy dodatkową propozycję dla tych którzy chcą nie tylko szkolić się na desce snowboardowej lub nartach ale również doskonalić style pływania na basenie lub uczyć się jazdy na łyżwach i spędzić ferie w górach na ciekawych zajęciach. Zapraszam po szczegóły do naszego biura lub bezpośrednio do Pana Maćka (602 705 589).

UWAGA! RABAT DLA NASZYCH PŁYWAKÓW SZKOŁY PŁYWANIA PANA MAĆKA

Wyjazd narciarsko – snowboardowy + zajęcia na basenie + zajęcia na lodowisku (4 dni na stoku+doskonalenie pływania Aqua Park Zakopane+atrakcje niespodzianki) –  1200 zł (cena nie obejmuje karnetów na stok i wypożyczenia sprzętu).  Szczegóły w zakładce Obozy letnie i zimowe na naszej stronie.

Galeria

thumbs_skauci thumbs_P7150358 basen_nauka_plywania_24 20151220_121631