OBÓZ ZIMOWY – TRWAJA ZAPISY

ZIMA Z PRZYGODĄ – Murzasichle 2015 – termin 16.01 – 25.01.2015r

Propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby aktywnie spędzić ferie 2015

Jak co roku wybieramy się w polskie Tatry, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane stoki narciarskie i snowboardowe w Polsce. Mamy tam sprawdzone trasy narciarskie, snowboardowe oraz komfortowy ośrodek w przepięknym Murzasichlu. Na obóz snowboardowy i obóz narciarski zapraszamy dzieci od 7 roku życia i młodzież planującą ferie. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Wam nabyć wszystkie potrzebne umiejętności by jeszcze bardziej cieszyć się szaleństwem na białym puchu. Uczestnicy zostaną podzieleni na różne grupy zaawansowania, gr. początkująca max 6 osobowa.

Program obozu:

 • Szkolenie narciarskie / snowboardowe na stoku 7 dni : (Codzienne zajęcia na stoku: nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie – wszystkie zajęcia pod okiem instruktora. Grupa początkująca ma zajęcia w małych 6-cio osobowych grupach).
 • Dla grup zaawansowanych WARSZTATY narciarskie / snowboardowe – zajęcia o zwiększonej intensywności, jazda dzienna + jazda nocna, jazda z wykorzystaniem tyczek. Kamera na stoku – video analiza techniki jazdy, praca nad techniką jazdy, wieczorne wykłady na temat sprzętu, jego doboru, technik jazdy na nartach i snowboardzie oraz zawody sportowe.
 • zawody narciarskie i snowboardowe,
 • wykłady o bezpieczeństwie na stoku (Dekalog Narciarsko – Snowboardowy)
 • wykłady szkoleniowe w zakresie nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie,
 • świetna zabawa w AQUA PARKu – TERMY Zakopiańskie
 • Xbox360 Kinect Sports i Adwentures, Crossboard 7 – zręcznościowy zjazd na desce snowboardowej i inne wirtualne zadania sportowe,
 • zabawy i gry integracyjne: mafia, kalambury, randka w ciemno, karykatury itp.
 • konkurs rzeźby ze śniegu (konkurs na największego bałwana),
 • bitwa na śnieżki, olimpiady na wesoło,
 • Wieczór kabaretożerców
 • dyskoteka – deskowy zawrót głowy – wstęp na imprezę tylko w przebraniu 😉
 • Zimowy turniej sportowy – wirtualny zjadz na nartach, narcierski tor przeszkód, mistrzostwa obozowe w piłkarzyki i w tenisie stołowym
 • omnibus, ,, Parada kłamców i blagierów ” – czyli wiedza o sportach zimowych na wesoło,
 • BIESIADA GÓRALSKA – ognisko z kiełbaskami i oscypkami,

Opis obiektu i okolic:

Wszystkich młodych fanów sportów zimowych zapraszamy do leżącej u bram Tatrzańskiego Parku Narodowego przepięknej miejscowości MURZASICHLE (900m n.p.m.). Nasz ośrodek znajduję się w jej samym centrum, co daje doskonałe warunki  do realizacji naszego bogatego programu Zimy z Przygodą 2015 Cała posesja jest ogrodzona i idealnie dostosowana do potrzeb dzieci i młodzieży. Do naszej dyspozycji mamy dużą świetlicę ze sprzętem multimedialnym, salę do gry w tenisa stołowego, ogrzewaną przechowalnie sprzętu narciarskiego, a także boisko do koszykówki i prawdziwy góralski szałas do spotkań przy ognisku i pieczonych przysmakach. W pobliżu znajdują się sklepy, poczta oraz kościół.

Na terenie obiektu znajdują się:

 • świetlica wyposażona w sprzęt multimedialny,
 • stół do ping ponga,
 • boisko do koszykówki, piłki nożnej
 • stołówka,
 • stylizowana wiata góralska do organizacji ognisk,
 • parking ,
 • automat telefoniczny,
 • duży, rozległy, ogrodzony teren z niepowtarzalnym widokiem na Tatry.

Zakwaterowanie

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, apartamenty dwu pokojowe 3+3 z łazienkami, ogrzewanie centralne. Część pokoi z balkonami, z okien przepiękny widok na Tatry.

Wyżywienie

Wyżywienie całodzienne: śniadanie w formie szwedzkiego stołu + danie ciepłe, Ski Lunch z gorącą herbatą na stoku, obiadokolacja, wieczorne biesiadowanie: tosty, grzanki, gorące zupki, herbata. Doskonała, ulubiona przez naszych uczestników, kuchnia polska i regionalna podhalańska.

Cena: 1190 PLN (dla naszych stałych obozowiczów RABATY)

Cena obejmuje:

transport pociągiem,
zakwaterowanie w pokojach z łazienką,
pełne wyżywienie (śniadanie, SKI LUNCH, obiadokolacja, wieczorne biesiadowanie),
opiekę kadry pedagogicznej,
opiekę instruktorów narciarstwa i snowboardu,
program obozu ( j.w. )
transfery do/z stacji narciarskich,
ubezpieczenie NNW,
ubezpieczenie SKI,
opiekę medyczną na miejscu,
podatek VAT,
UWAGA !!! Cena nie obejmuje kosztów karnetów na stok oraz wypożyczenia sprzętu. Koszt SKI PASSów uzależniony jest od stopnia zaawansowania. Informacji dotyczacych kosztów karnetów dla poszczególnych grup zaawansowania udzieli p. Maciej Zawadzki

Dla wszystkich uczniów Szkoły Pływania Pana Maćka czeka niespodzianka!

Ważne uwagi, transport:

Zbiórka:

Spotykamy się 16.01.2015 w holu głównym Dworca Głównego w Szczecinie. Pociag odjeżdza o godz….podamy wkrótce
Uczestnik jest zobowiązany posiadać przy sobie dokumenty: ważną legitymację szkolną oraz wypełnioną Kartę Kwalifikacyjną (bez tego ubezpieczenie uczestnika jest nieważne!). Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiednie obuwie i strój do realizacji zajęć zimowych (czapka, rękawiczki, szalik, okulary przeciwsłoneczne, itp.), zmienne obuwie i strój kąpielowy. Szczegóły dotyczące miejsca i godz. wyjazdów (powrotów) zostaną podane na spotkaniu organizacyjnym. Transport realizujemy pod opieką wychowawców.
POWRÓT: 25 .01.2015 (niedziela) ok godz. 10.37 – Dworzec Główny w Szczecinie

Uwaga!

Kask narciarski lub snowboardowy obowiązkowy bez względu na wiek i umiejętności uczestników obozu. Obowiązkowe ochraniacze na nadgarstki dla snowboardzistów Karta kwalifikacyja: prosimy o wydrukowanie i pełne dokładne wypełnienie karty kwalifikacyjnej (patrz Dokumenty do pobrania)

Zasady płatności

 • Zawarcie umowy o udział w Imprezie organizowanej przez Szkołę Pływania Pana Maćka następuje w momencie podpisania Umowy przez Klienta – Uczestnika.
 • Opłata wpisowa w wysokości 400 zł uiszczana jest w momencie zapisywania uczestnika na obóz (najpóźniej do 6 grudnia 2014) i jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Całość należności za obóz należy wpłacić do dnia 31 grudnia 2014. Brak wpłaty po tym terminie oznacza skreślenie z listy obozowiczów.
 • Wpłaty na obóz można dokonywać w biurze Szkoły Pływania Pana Maćka lub przelewem bankowym na konto.

Wpłat należy dokonywać na:

STUDIO RELAX

UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN

BANK PeKaO S.A. III o/Szczecin

89 1240 3826 1111 0000 4402 9742

 

Galeria

thumbs_P7130274 P7210583.JPG-nggid041149-ngg0dyn-120x90x100-00f0w010c011r110f110r010t010 P7170146.JPG-nggid041142-ngg0dyn-120x90x100-00f0w010c011r110f110r010t010 P7130274.JPG-nggid041131-ngg0dyn-120x90x100-00f0w010c011r110f110r010t010