OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY – VADEMECUM ZAPISÓW

poradnik_zimaDSC_0276widok

                                            ZAPISY NA OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY JUŻ TRWAJĄ. Temperatura odpowiednia, w górach sypie śnieg a więc pora pomyśleć o szusowaniu na deskach. Oto krótkie vademecum zapisów na ZIMOWY OBÓZ PRZYGODY:

  • po pierwsze: proszę o zapoznanie się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej w zakładce OBOZY AKTYWNEGO WYPOCZYNKU. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lu mailowy (602 705 589; maciu6@poczta.onet.pl);
  • po drugie: wypełniamy formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w zakładce OBOZY AKTYWNEGO WYPOCZYNKU lub KONTAKT I ZAPISY;
  • po trzecie: po otrzymaniu maila potwierdzającego zgłoszenie, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 400 zł na poczet Obozu;
  • po czwarte: zapraszam na spotkanie organizacyjne z Rodzicami(termin zostanie podany w późniejszym czasie na stronie internetowej i na facebooku;
  • po piąte: prosimy o zaglądanie na naszą stronę internetową, gdzie będę podawał Państwu informacje dotyczące obozu zimowego:ekwipunek, metodyka zajęć, spotkania organizacyjne, trenerów, transportu itp;
    • Szczegółowe informacje na temat ceny karnetów i wypożyczenia sprzętu w zakładce OBOZY AKTYWNEGO WYPOCZYNKU – PORADNIK OBOZOWICZA;
    • Formularz Umowy wyjazdu na obóz jest do pobrania w zakładce STREFA RODZICA – DOKUMENTY DO POBRANIA;

PRZYPOMINAM O RABACIE W PRZYPADKU WCZEŚNIEJSZEJ WPŁATY ZA OBÓZ – JEŚLI WPŁATA NASTĄPI DO 05.12.2015 R. CENA ZA OBÓZ WYNIESIE 1190 ZŁ (CENA NIE OBEJMUJE WYCIĄGÓW I WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU). WPŁATA PO TERMINIE 05.12 –  KOSZT OBOZU WYNIESIE 1250 ZŁ.

DLA STAŁYCH OBOZOWICZÓW KOSZT WYJAZDU WYNOSI 1150 ZŁ.

OSTATECZNA WPŁATA ZA OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY DO 10.01.2016 R.

Galeria

thumbs_P7130271 DSC01631 basen_nauka_plywania_77 20151220_121723