OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY SZKOŁY PŁYWANIA PANA MAĆKA SKI CAMP 2024

TERMIN: 12.01 – 20.01.2024 r.

     Jak co roku wybieramy się w nasze piękne Tatry, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane stoki narciarskie i snowboardowe w Polsce. Sprawdzone przez nas trasy narciarskie i snowboardowe gwarantują, że początkujący kursanci nauczą się szusować na nartach lub snowboardzie a zaawansowani adepci jednej lub dwóch desek będą mogli doskonalić swoje umiejętności w doborowym towarzystwie i pod czujnym okiem naszej Super Kadry. Nasza baza noclegowa to przepięknie położony ośrodek w Murzasichlu – już tęsknimy za widokiem z naszych pokoi na całą panoramę Tatr. Gdzie jeździmy? Staramy nie ograniczać do jednego miejsca: jesteśmy w Białce Tatrzańskiej, Murzasichlu, Czarnej Górze, Małym Cichym. Na obóz snowboardowy i obóz narciarski zapraszamy zarówno dzieci od 8 roku życia jak i nastolatków.

Zasady zapisów:

  • Na początku prosimy o zapoznanie się z ofertą obozu narciarsko-snowboardowego Szkoły Pływania Pana Maćka;
  • WYPEŁNIAMY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – kliknij  Zapisy na obóz narciarsko-snowboardowy
  • Potwierdzam Państwa zgłoszenie na obóz narciarsko – snowboardowy drogą mailową;
  • Zawarcie umowy o udział w Imprezie organizowanej przez Szkołę Pływania Pana Maćka następuje w momencie podpisania Umowy przez Klienta – Rodzica uczestnika wyjazdu – dokumenty do pobrania na naszej stronie, dokumenty wypełnione prosimy o dostarczenie na spotkanie organizacyjne. Termin spotkania organizacyjnego otrzymacie Państwo drogą mailową;
  • Opłata wpisowa w wysokości 800 zł uiszczana jest w momencie zapisywania uczestnika na obóz  i jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.
  • Wpłaty na obóz dokonujemy na spotkaniu organizacyjnym lub przelewem bankowym na konto:

STUDIO RELAX
UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN
Bank PeKaO S.A. III o/Szczecin
89 1240  3826 1111 0000 4402  9742

Galeria

thumbs_P7130271 DSC01631 basen_nauka_plywania_77 20151220_121723