NOWY SEMESTR W Szkole Pływania Pana Maćka – semestr letni – początek 15 lutego

Szanowni Rodzice, Kursanci Szkoły Pływania Pana Maćka!

Nareszcie rozpoczynamy…15 LUTEGO – poniedziałek – rozpoczynamy semestr LETNI w Szkole Pływania Pana Maćka. Kilka informacji:

  • Początek zajęć:

Początek semestru letniego – poniedziałek 15 luty. Dni i godziny zajęć w semestrze letnim pozostają bez zmian. Organizacja zajęć, procedury sanitarne pozostają bez zmian. Proszę o zapoznanie się z zasadami korzystania z basenu w naszej zakładce ,,Procedury bezpieczeństwa uczestnictwa w zajęciach SPPM”.

  • Grupy trenerskie:

Na początku semestru grupy trenerskie pozostają bez zmian (grupy takie jak w semestrze zimowym). Sukcesywnie, w trakcie trwania zajęć w semestrze letnim, będę dokonywał zmian dotyczących stopnia zaawansowania. Jeśli chcielibyście Państwo zmienić dzień i godzinę zajęć lub grupę zaawansowania – proszę o kontakt telefoniczny – Maciej Zawadzki 602 705 589.

  • Odrabianie zajęć:

Oczywiście nie zapominam o zajęciach, które pozostały nam do odrobienia z semestru zimowego. Przypomnę, że zajęcia poniedziałkowe – pozostały  2 treningi, zajęcia wtorkowe – 1 trening, zajęcia piątkowe – 1 trening, zajęcia sobotnie i niedzielne – 2 treningi. W zależności od rozwoju sytuacji, plan jest następujący: jeśli uda nam się rozpocząć semestr 15 lutego, to przesuniemy semestr letni do końca czerwca ( od 14 czerwca do 22 czerwca) i w ten sposób uda nam się zrealizować program treningów. Jeśli nie będziemy mogli planowo rozpocząć – przesuniemy część zajęć na wrzesień. Odrabiać zajęcia możemy również w trakcie trwania semestru letniego – po uprzednim zgłoszeniu i ustaleniu terminu bezpośrednio z Maciejem Zawadzkim.

  • Zapisy na nowy semestr:

Proszę o kontakt telefoniczny – mamy jeszcze trochę wolnych miejsc. Nowi kursanci – proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego z naszej strony internetowej. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia zgłoszenia, zapraszam na zajęcia próbne celem dopasowania odpowiedniej grupy zaawansowania.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny: 602 705 589 – Maciej Zawadzki.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

Galeria

thumbs_P7130271 DSC01631 basen_nauka_plywania_77 20151220_121723