NOWY SEMESTR NAUKI PŁYWANIA I DOSKONALENIA PŁYWANIA W SZKOLE PŁYWANIA PANA MAĆKA – semestr zimowy 2017/2018

WITAM WAS SERDECZNIE PO WAKACYJNEJ PRZERWIE…

Już 16 września rozpoczynamy pływacki semestr zimowy w naszej szkole pływania. Zapraszamy naszych stałych podopiecznych jak i nowych adeptów Szkoły Pływania do wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na naszej stronie. Lekcja kwalifikująca wyłącznie dla DELFINKÓW i MEDUZ (pierwszy raz w naszej Szkole), odbędzie się dnia 11 września w poniedziałek o godz. 18.15. WAŻNE!!! – Prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego i potwierdzenie przybycia mailem: maciu6@poczta.onet.pl

                    Krótkie przypomnienie jak się zapisujemy do Szkoły Pływania Pana Maćka:

1. Będąc na naszej stronie internetowej: Wejdź w zakładkę  Plan zajęć semestr ZIMOWY i wybierz tam dzień i godzinę zajęć (odpowiednią Grupę znajdziesz w zakładce Nauka pływania – dzieci).

2. Następnie kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w zakładce Zapisy do szkoły pływania. W formularzu wpisujemy dokładnie dzień i godzinę zajęć i dokładną nazwę grupy do której uczęszczał będzie adept lub adeptka Szkoły Pływania.
Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo od Nas potwierdzenie zgłoszenia.

3. Pełną opłatę za cały semestr można dokonać bezpośrednio w biurze Szkoły Pływania Pana Maćka lub przelewem na konto. Aktualny cennik znajdziecie Państwo w zakładce Cennik semestr ZIMOWY . Nasze konto:

STUDIO RELAX
UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN
Bank PeKaO S.A. III o/Szczecin

89 1240 3826 1111 0000 4402 9742

Uwaga! Przy wpłacie  za zajęcia do końca sierpnia 2017 r. odejmujemy od pełnej kwoty 30 zł; zapraszamy do wcześniejszej wpłaty.

4. Zapraszamy wszystkich nowych uczestników na zajęcia adaptacyjne. Prosimy o kontakt telefoniczny (602705589) i umówimy Państwa na pierwsze zajęcia. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą: stroju kąpielowego/kąpielówek, klapek, czepka i ręcznika.

5. W czasie trwania zajęć na basenie rodziców zapraszamy do biura, gdzie można zasięgnąć dodatkowych informacji na temat regulaminu Szkoły, terminów odrabiania zajęć i lekcji pokazowych oraz przerw zaplanowanych w Szkole Pływania.

6. Opłaty za zajęcia pływackie i zajęć aqua aerobiku uiszczamy przed rozpoczęciem uczęszczania na ćwiczenia (maksymalnie do końca WRZEŚNIA 2017 r).

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

MACIEJ ZAWADZKI Z GRONEM TRENERSKIM

Galeria

thumbs_skauci thumbs_P7150358 basen_nauka_plywania_24 20151220_121631