NOWY SEMESTR PŁYWACKI W SZKOLE PŁYWANIA PANA MAĆKA – początek zajęć 4 październik

Drodzy RODZICE!

Pragnę podziękować WSZYSTKIM RODZICOM i również PANIOM uczestniczącym w zajęciach aqua aerobiku, za cierpliwość i za to że zostaliście Państwo z nami. Przepraszam za brak wiadomości na naszej stronie, ale wraz z Dyrekcją Szkoły SP55, kierownictwem obiektu sportowego, przygotowujemy nowe wytyczne, regulamin oraz godziny korzystania z naszej pływalni w związku z ustaleniami MEN i Głównego Inspektora Sanitarnego. Proszę Państwa o chwilę cierpliwości. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z basenu, organizacja zajęć, godziny zajęć, zostaną umieszczone na naszej stronie 2 września.

Wiemy już że semestr pływacki (dokończenie semestru letniego) w nowym roku szkolnym, rozpoczniemy 04 października. Oczywiście naszym głównym zadaniem jest dokończenie semestru letniego 2020, który z wiadomych przyczyn został przerwany. Osoby zapisane w semestrze letnim i z opłaconym semestrem mają pierwszeństwo w zapisach na nowy semestr pływacki. Zatem proszę wszystkich rodziców oraz uczestników zajęć pływackich, którzy byli zapisani w semestrze letnim 2020 i mieli opłacone zajęcia o potwierdzenie chęci uczestnictwa w zajęciach pływackich w nowym semestrze. Proszę o przesłanie imienia i nazwiska uczestnika zajęć oraz numer kontaktowy z adnotacją: kontynuacja zajęć na basenie, na mój adres mailowy: maciu6@poczta.onet.pl lub smsem na numer telefonu 602705589. Proszę o wysłanie wiadomości do 8 września.

Proszę również o taką informację nasze Panie, które uczestniczyły w zajęciach AQUA AEROBIKU:  imię i nazwisko, chęć uczestnictwa i numer telefonu – wiadomość proszę wysłać na mój numer telefonu 602705589 lub mail maciu6@poczta.onet.pl.

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY W GODZINACH  12 – 19 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU.

Zapisy dla nowych uczniów Szkoły Pływania rozpoczynają się 8 września.

WSZYSTKICH NOWYCH CHĘTNYCH do zapisania się do naszej Szkoły Pływania proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam serdecznie Maciej Zawadzki

Galeria

thumbs_P7130271 DSC01631 basen_nauka_plywania_77 20151220_121723