NIEZBĘDNE INFORMACJE NA TEMAT LETNICH OBOZÓW PRZYGODY 2020

Szanowni Rodzice!

Przedstawiam Państwu kilka niezbędnych informacji dotyczących wyjazdu dzieci na Letnie Obozy Przygody 2020 do Starego Kaleńska. Na początku olbrzymia prośba do tych rodziców, którzy zapisali się na obozy ale nie wysłali formularza zgłoszeniowego. Proszę o jego wysłanie bo to pozwoli mieć z Państwem kontakt i będę mógł Państwu wysłać wszelkie dokumenty drogą mailową. Oczywiście Ci z Państwa, którzy formularz wysłali, otrzymają komplet potrzebnych dokumentów na maila.

Zachęcam do zapoznania z treścią wytycznych GIS, MEN i MZ: https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz Wytyczne zawierają informacje nie tylko dla organizatorów lecz także dla RODZICÓW.

Jednocześnie informujemy, że liczebność grup, sposób zakwaterowania, żywienia, transportu i realizacji programu, zalecenia higieniczne zostały dostosowane do obowiązujących wymogów  tak, aby w sposób optymalny zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom Letnich Obozów Przygody.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU NA LETNIE OBOZY PRZYGODY

  • wysłanie formularza zgłoszeniowego (nie dotyczy osób, które to uczyniły),
  • płatności za obóz: Turnus I – proszę o wpłatę pełnej kwoty do dnia 19.06 (piątek), Turnus II – proszę o potwierdzenie wyjazdu zaliczką w wysokości 400 zł do dnia 19.06; pełną kwotę proszę uiścić do 26.06 (piątek), Turnus III – proszę o potwierdzenie wyjazdu zaliczką w kwocie 400 zł do dnia 19.06; pełną kwotę proszę uiścić do 06.07;
  • proszę o wypełnienie umowy na obóz, podpisanie i przesłanie jej skanem ma maila maciu6@poczta.onet.pl Wyślę Państwu podpisaną umowę również na maila. (umowa dostępna jest również w dokumentach do pobrania);
  • proszę również o wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia rodziców dotyczącego stanu zdrowia dziecka. To oświadczenie przekazujecie Państwo przy autokarze;
  • kartę obozową wypełniamy w domu i oddajemy przy autokarze (proszę pamiętać o dokładnych informacjach o stanie zdrowia dziecka);
  • szczegółowy harmonogram wyjazdów na poszczególne turnusy jest zamieszczony na naszej stronie;
  • poradnik obozowicza również Państwo znajdziecie na naszej stronie;

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących obozu proszę o kontakt codziennie w godzinach 18-20. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ często jestem w Starym Kaleńsku, przygotowując obóz i czasami po prostu nie mam jak odebrać telefonu. Będę również wdzięczny za wszelkie sugestie – możliwe że o czymś zapomniałem a co zdaniem Państwa trzeba umieścić w informacjach. POZDRAWIAM PAŃSTWA MACIEJ ZAWADZKI

Maciej Zawadzki

Galeria

thumbs_skauci thumbs_P7150358 basen_nauka_plywania_24 20151220_121631