LETNIE OBOZY PRZYGODY – informacje w sprawie wytycznych GIS.

SZANOWNI  Rodzice i Nasi CAMPOWICZE!!!,

Nareszcie wiemy jak będą odbywały się nasze LETNIE OBOZY PRZYGODY. Ukazały się wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży. Wytyczne zawierają informacje nie tylko dla organizatorów lecz także dla RODZICÓW.. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią: https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz

Jednocześnie informujemy, że liczebność grup, sposób zakwaterowania, żywienia, transportu i realizacji programu, zalecenia higieniczne zostały dostosowane do obowiązujących wymogów  tak, aby w sposób optymalny zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom Letnich Obozów Przygody.

Najważniejsze zmiany organizacyjne na naszych obozach,  po wdrożeniu zaleceń GIS:

  • ograniczenie ilości uczestników w grupach: w grupach ROBINSONÓW 6 – OSOBOWE GRUPY, KADECI – 8 OSOBOWE GRUPY, JUNIORZY I MŁODZIEŻOWCY – 10 OSOBOWE GRUPY;
  • zakwaterowanie w DOMKACH  4-osobowych
  • transport AUTOKAREM – połowa miejsc zajętych ;
  • dodatkowa dokumentacja: oświadczenie dotyczące stanu zdrowia (dostarczamy w dniu wyjazdu);

Pozostałe informacje wyślę Państwu indywidualnie na maila. Ze względu na zamkniętą szkołę, gdzie mieści się nasze biuro, w tym roku nie będę mógł Rodziców zaprosić na spotkanie organizacyjne. Ale oczywiście jestem do dyspozycji telefonicznej a jak trzeba będzie to i na spotkanie indywidualne. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 602705589, proszę również o maila maciu6@poczta.onet.pl.

POZDRAWIAM SERDECZNIE I DO ZOBACZENIA NA OBOZACH

MACIEJ ZAWADZKI

Galeria

thumbs_P7130271 DSC01631 basen_nauka_plywania_77 20151220_121723