LETNI OBÓZ SZKOLENIOWY DLA STAŻYSTÓW I ASYSTENTÓW

Obóz szkoleniowy dla młodych adeptów sztuki prowadzenia zajęć na obozach Szkoły Pływania Pana Maćka, które chciałyby w przyszłości zostać animatorami, instruktorami i trenerami. Jeśli w latach ubiegłych uczestniczyliście w Naszych Letnich Obozach Przygody lub innych aktywnych obozach wakacyjnych a teraz zastanawiacie się – co dalej? Może właśnie ten rodzaj obozu letniego Was zainteresuje – może to właśnie teraz jest czas na przygodę trochę w innej roli – jako przyszły trener czy instruktor. Szczegóły na naszej stronie w zakładce Obozy letnie i zimowe. Jeśli macie jakiekolwiek pytania – zapraszam do kontaktu ze mną – Maciej Zawadzki 602 705 589. Dla tych którzy podjęli decyzję o wyjeździe na Nasz Obóz, kilka niezbędnych informacji:

  • wypełniamy formularz zgłoszeniowy, gdzie zaznaczamy Turnus 3 – Obóz dla Stażystów Asystentów;
  • otrzymacie drogą mailową informacje o spotkaniu dla kandydatów na staż i specjalny kwestionariusz do samodzielnego wypełnienia;

zapraszam na wspólną Przygodę – Maciej Zawadzki

Galeria

thumbs_skauci thumbs_P7150358 basen_nauka_plywania_24 20151220_121631