Informacje na temat Letnich Obozów Przygody 2021

Szanowni Państwo, wytyczne GIS, MZ, MEN już są nam znane i oficjalnie możemy rozpoczynać projekt naszych Letnich Obozów Przygody 2021. Przesyłam Państwu komplet potrzebnych dokumentów, które prosiłbym wypełnić i przekazać Nam w dniu wyjazdu na obóz przy autokarze. Dokumenty będą również umieszczone na stronie. Oto kilka potrzebnych informacji:

  • W Karcie kwalifikacyjnej uczestnika w miejscu badania lekarskiego Rodzic może sam wpisać informacje o aktualnym stanie zdrowia uczestnika obozu. W miejscu szczepień wpisujemy informacje ,,zgodnie z harmonogramem szczepień” . Nie wymagam również informacji od wychowawcy szkolnego. Proszę o dokładne opisanie ewentualnych problemów zdrowotnych dziecka, diety itp. Jeśli dziecko musi przyjmować leki, muszę mieć informację jakie i w jakiej ilości i kiedy oraz pisemną zgodę od rodzica na ich podanie.
  • Proszę zapoznać się z regulaminem obozu, podpisać go i przekazać wraz z innymi dokumentami.
  • Proszę o zapoznanie się z poradnikiem obozowicza i spakowanie potrzebnych rzeczy wraz z uczestnikiem obozu.
  • Proszę o wypełnienie Umowy – zgłoszenia w dwóch egzemplarzach – przy autokarze podpiszę jeden druk dla Państwa.
  • Płatności – jeżeli nie wpłacili Państwo zaliczki na poczet obozu, proszę tego dokonać do dnia 06. 2021r. Rodzice dzieci wyjeżdżających na I turnus – proszę o pełną wpłatę kwoty za obóz do dnia 10.06.2021 r. Opłatę za II turnus i III turnus uiszczamy na 30 dni od daty rozpoczęcia obozu.
  • Jeśli chcecie Państwo realizować bon turystyczny proszę o wysłanie SMS lub mailem imienia i nazwiska uczestnika i kod wygenerowany wcześniej na stronie ZUS.
  • Jeśli ktoś z zapisanych uczestników obozu rezygnuje z wyjazdu, bardzo proszę o informację telefoniczną bądź mailową.
  • W razie jakichkolwiek pytań dotyczących obozu letniego proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 602705589 w poniedziałki i wtorki między 10 – 15.

Pozdrawiam serdecznie Maciej Zawadzki

Galeria

zielone_szkoly_16 thumbs_DSC_0270 thumbs_adventures-3 P7130271.JPG-nggid041129-ngg0dyn-120x90x100-00f0w010c011r110f110r010t010