Informacje dotyczące zajęć na basenie – Prośba do Rodziców

      Szanowni Rodzice, bardzo przepraszam, za zaistniałą sytuację jeśli chodzi o nasze zajęcia pływackie. Sądziłem, że uda nam się wrócić na basen jeszcze przed końcem roku szkolnego. Chociaż na jeden miesiąc. Liczyłem, że zagrożenie epidemiologiczne podczas zajęć ruchowych w wodzie  nie jest na tyle duże, że będziemy mogli realizować plan semestru letniego. Obecnie wiemy już, że dzieci nie wrócą do szkoły przed wakacjami w pełnym zakresie zajęć edukacyjnych a zatem nie będziemy mogli kontynuować zajęć na basenie. Najnowsze informacje przekazywane przez media zakładają uruchomienie basenów od 6 czerwca. Ale nie wiem na obecną chwilę o szczegółach, jak takie zajęcia miałyby wyglądać. Poza tym jesteśmy uzależnieni od decyzji Dyrekcji szkoły, w której znajduje się basen. Zatem mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników zajęć, rodziców, trenerów – wydłużamy przerwę w semestrze letnim do początku września.

          Ze zrozumiałych względów Państwo kontaktujecie się ze mną w sprawie dalszego planu zajęć w Szkole Pływania, ponieważ ponieśliście znaczne koszty zajęć pływackich. Chciałem prosić Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość. Pieniądze wpłacone przez Państwa za zajęcia pływackie w semestrze letnim nie przepadają. Proszę Państwa o możliwość dokończenia semestru letniego od początku września. Oczywiście jeśli Państwo sobie życzycie to w każdej chwili prześlę pieniążki na Państwa konto, zwracając tym samym poniesione koszty semestru letniego. Przez cały czas pozostaję do Państwa dyspozycji i proszę o kontakt jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania w sprawie zajęć i wyjazdów obozowych.

          Jeszcze raz przepraszam, że nie byliście Państwo wcześniej poinformowani. Życzę Państwu i naszym podopiecznym dużo zdrowia. Z wyrazami szacunku Maciej Zawadzki.

fbt

Galeria

zielone_szkoly_5 P7230342.JPG-nggid041152-ngg0dyn-120x90x100-00f0w010c011r110f110r010t010 basen_nauka_plywania_49 OLYMPUS DIGITAL CAMERA