Warsztaty narciarsko – snowboardowe w Świeradowie Zdroju 2021

Jadąc z nami na warsztaty narciarsko-snowboardowe chcielibyśmy, wykorzystać w 100%  3 dni jazdy na stoku. Przesyłamy ofertę zmodyfikowana na 4 dniowy wyjazd. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani wyjazdem, po przeczytaniu pełnej oferty dla waszych dzieci, prosimy o jak najszybszą informację zwrotną w postaci:

Data urodzenia

Pesel

Na czym jeździ

Czy średniozaawansowana / zaawansowana ?

Wyjazd zaplanowany jest dla narciarzy i snowboardzistów średniozaawansowanych i zaawansowanych, chcących doskonalić technikę jazdy.

TERMIN WYJAZDU:   18-21.02.2021 r.

LOKALIZACJA NOCLEGU:

Hotel Magnolia II – Leży w samym sercu malowniczej miejscowości Świeradów Zdrój.

Ogromnym atutem jest to, że praktycznie wszędzie mamy blisko. Wystarczy kilka minut pieszo i znajdziemy się w każdej z atrakcji. Posiada wiele udogodnień, które powodują, że nasz wyjazd jest dla dzieci przyjazny, komfortowy i bezpieczny:

• Na stok chodzimy w normalnym obuwiu, ponieważ cały sprzęt czeka na nas przy stoku,
  • Nie nosimy sprzętu ze sobą. Jest on dla nas przygotowywany na miejscu pod samym stokiem,
  • Realizujemy wszystkie posiłki na miejscu w Hotelu Magnolia I (Śniadanie / Obiad / Kolacje),
  • Hotel posiada własną część SPA z basenem oraz jacuzzi – do dyspozycji przez naszą grupę podczas pobytu.

ZAKWATEROWANIE:

• Pokoje 2, 3, 4 osobowe,
  • Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny – prysznic, umywalkę, WC,
  • Pokoje są wyposażone w TV satelitarną,
  • Dostęp w pokojach do bezpłatnego WiFi,
  • Radio,
  • Sejf.

LINK ZE ZDJĘCIAMI HOTELU I CAŁEJ INFRASTRUKTURYhttp://www.happy-travel.net.pl/swieradow/

OŚRODEK POSIADA BASEN, JACUZZI & SPA:

W tym roku, postawiliśmy sobie jeszcze wyższą poprzeczkę, jeżeli chodzi o komfort i udogodnienia dla naszych obozowiczów. Podczas naszego pobytu, będziemy mieli możliwość korzystania ze wszystkich udogodnień hotelowych.

WYŻYWIENIE:

• Śniadanie:

Uważamy, że okres zimowy połączony z dużą ilością aktywności sportowej potrzebuje normalnego harmonogramu posiłków. Dlatego też na naszym obozie dzieci zaczynają dzień śniadaniem w postaci szwedzkiego stołu. Ta forma pozwala na to, aby każdy z uczestników nałożył sobie tyle ile potrzebuje, a co najważniejsze to co lubi.

• Obiad:

Następnie po zakończonym szkolenia w górach, obowiązkowo na wszystkich czeka rozgrzewający obiad dwudaniowy. Posiłki są porcjowane, tak więc każdy z uczestników otrzyma zupę, oraz drugie danie do stolika.

•  Kolacja:

Po obiedzie czeka nas sporo atrakcji sportowych, dlatego tym bardziej jemy na koniec naszego dnia kolacje. Mamy wtedy pewność, że każdy z uczestników nie pójdzie głodny spać.

• Śniadanie w formie szwedzkiego stołu + ciepłe danie,
  • Obiad dwudaniowy,
  • Kolacja w formie szwedzkiego stołu + ciepłe danie.

OŚRODEK SKI&SUN:

Jest to jeden z lepszych ośrodków w Polsce i dlatego też wybraliśmy to miejsce na szkolenie dzieci i młodzieży. Realizując współpracę z ośrodkiem SKI&SUN jesteśmy w stanie:

• Przeprowadzić pełne szkolenie narciarsko-snowboardowe,
  • Kontrola oraz bezpieczeństwo dzieci, jest przez cały czas podczas szkolenia,
  • Świetnie spędzony czas podczas pobytu w górach.
  • Gondolka 8 osobowa zapewnia nam przede wszystkim bezpieczeństwo całej grupy. Każdy z trenerów mający swoją grupę jest w stanie wsiąść z nią razem do jednej Gondoli. Dzięki czemu trener ma całą grupę pod kontrolą, w momencie wejścia jak i wyjścia na samym szczycie.
  • Codziennie przed otwarciem nartostrady trasa jest przygotowywana przez ratraki.
  • Cały stok jest wyposażony w ponad 40 armatek, które umożliwiają dodatkowe naśnieżenie stoku na całej jego długości.
  • Cały stok jest oświetlony.
  • Wszystkim uczestnikom zapewniamy możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu, dobranego do wieku, oraz poziomu zaawansowania. Sprzęt zawsze po szkoleniu pozostawiamy w wypożyczalni. Obsługa suszy go, serwisuje i szykuje na następny dzień. Wszyscy uczestnicy wracają do swojego hotelu w normalnym obuwiu.

DODATKOWE ATRAKCJE:

• Zajęcia na basenie hotelowym, w naszym hotelu do dyspozycji jest basen. Zajęcia będą się odbywały w grupach.
  • Wieczory Filmowe, popcorn, wygodne fotele i ulubione filmy.
  • Chillout room, do dyspozycji uczestników zawsze są pomieszczenia w, których mamy stoły pingpongowe oraz piłkarzyki, stoły do gier planszowych i karcianych.

CENA: 1050 zł  ZAWIERA

• Zakwaterowanie w  Hotelu ,,MAGNOLIA II”
  • Dojazd Busami 8 osobowymi.
  • Wyżywienie całodzienne – trzy posiłki,
  • 3 dni jazdy na Nartach lub Snowboardzie w grupach,
  • Realizację bogatego programu sportowo-rekreacyjnego,
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry,
  • Ubezpieczenie NNW, SKI

CENA NIE ZAWIERA

• Wynajęcie sprzętu narciarskiego-snowboardowego – 150 zł., (jeżeli ktoś posiada swój sprzęt ta kwota nie obowiązuje);
  • Karnetu na gondole SKI&SUN  –  230 zł.

HARMONOGRAM WYJAZDU:

14:30 – Zbiórka na Parkingu TESCO ul. MILCZAŃSKA 37F

-Wyjazd grupy w kierunku Świeradowa Zdrój

19:30- Przyjazd do ośrodka Magnolia II w Świeradowie

-Rozlokowanie grupy

-Kolacja

-Spotkanie organizacyjne.

15:00 – Obiad.

15:30- 16:30 – odpoczynek poobiedni.

16:30 – Zajęcia popołudniowe.

19:00- Kolacja.

20:00 – Zajęcia wieczorne.

21:30 – odpoczynek w pokojach.

15:00 – Obiad.

15:30- 16:30 – odpoczynek poobiedni.

16:30 – Zajęcia popołudniowe.

19:00- Kolacja.

20:00 – Zajęcia wieczorne.

21:30 – odpoczynek w pokojach.

21.02.2021

15:30- Wyjazd grupy w kierunku Szczecina