OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY – SKI CAMP 2018

ZIMOWY OBÓZ PRZYGODY  SZKOŁY PŁYWANIA PANA MAĆKA         

Murzasichle 2018

termin: 12.01 – 21.01.2018 r.

rightSideGOTOWI DO STARTU…SZUSSS!

Jak co roku wybieramy się w polskie Tatry, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane stoki narciarskie i snowboardowe w Polsce. Mamy tam sprawdzone trasy narciarskie, snowboardowe oraz komfortowy ośrodek w przepięknym Murzasichlu. Gdzie jeździmy? Staramy nie ograniczać się do jednego miejsca: jesteśmy w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Małym Cichym, Jurgowie i na Harendzie w Zakopanem. Na obóz snowboardowy i obóz narciarski zapraszamy dzieci od 7 roku życia i młodzież planującą ferie. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Wam nabyć wszystkie potrzebne umiejętności by jeszcze bardziej cieszyć się szaleństwem na białym puchu. Uczestnicy zostaną podzieleni na różne grupy zaawansowania. Każda grupa, zarówno narciarska jak i snowboardowa podzielona będzie na 8-osobowe zespoły trenerskie, biorące udział w zajęciach na stoku jak i poza nim. Wyjątkiem jest  grupa początkująca, która będzie liczyła maksymalnie 6 osób. W zespole narciarskim wyróżniamy: gr.początkującą, gr.średniozaawansowaną, gr. zaawansowaną i gr. sportową. W zespole snowboardowym wyróżniamy: gr. początkującą, gr. średniozaawansowaną, gr. zaawansowaną.

Uwaga – Dodatkowa propozycja dla naszych obozowiczów. Wyjazd narciarsko-snowboardowy z mniejszą ilością zajęć na stoku (4 dni) ale z dodatkowymi zajęciami na pływalni(Aqua Park Zakopane), zajęciami na lodowisku i niespodziankami.

Wyjazd narciarsko – snowboardowy + zajęcia na basenie + zajęcia na lodowisku (4 dni na stoku+doskonalenie pływania Aqua Park Zakopane+atrakcje niespodzianki) –  1200 zł (cena nie obejmuje karnetów na stok i wypożyczenia sprzętu – okres 4 dni). 

Program obozu:

 • Szkolenie narciarskie / snowboardowe na stoku : Nasz własny program szkolenia – szczegóły poniżej,(Codzienne zajęcia na stoku: nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie – wszystkie zajęcia pod okiem instruktora. Grupa początkująca ma zajęcia w małych 6-cio osobowych grupach),

 • Dla grup zaawansowanych WARSZTATY narciarskie / snowboardowe – zajęcia o zwiększonej intensywności, jazda dzienna + jazda nocna, jazda z wykorzystaniem tyczek. Kamera na stoku – video analiza techniki jazdy, praca nad techniką jazdy, wieczorne wykłady na temat sprzętu, jego doboru, technik jazdy na nartach i snowboardzie oraz zawody sportowe,

widok

 • zawody narciarskie i snowboardowe,

 • ,,szkolenie”  zjazdowe na oponach – obowiązkowe dla najmłodszych adeptów z grupy początkującej,
 • wykłady o bezpieczeństwie na stoku (Dekalog Narciarsko – Snowboardowy),

 • wykłady szkoleniowe w zakresie nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie,

 • świetna zabawa w AQUA PARK-u    –    TERMY Zakopiańskie; w tym roku TEŻ będziemy w Termach dwukrotnie,

 •  Xbox360 Kinect Sports i Adwentures, Crossboard 7 – zręcznościowy zjazd na desce snowboardowej i inne wirtualne zadania sportowe,

 • zabawy i gry  integracyjne: mafia, kalambury, NARCIARSKI TEAM BUILDING, zimowa ,,wesoła olimpiada”,

 • konkurs rzeźby ze śniegu (konkurs na największego bałwana),

 • bitwa na śnieżki, olimpiady na wesoło,

 • Wieczór kabaretożerców,

 • dyskoteka – DESKOWY ZAWRÓT GŁOWY – wstęp na imprezę tylko w przebraniu 😉 – W TYM ROKU WIEŚ PARTY – (w tym roku tworzymy na obozie pierwszy, niepowtarzalny, obozowy, WSPÓLNY DENS – oj będzie się działo…

 • Zimowy turniej sportowy – wirtualny zjazd na nartach, narciarski tor przeszkód, mistrzostwa obozowe w piłkarzyki i w tenisie stołowym,

 • Zimowy omnibus: ,, Parada kłamców i blagierów ” – czyli wiedza o sportach zimowych na wesoło,

 • BIESIADA GÓRALSKA – ognisko z kiełbaskami i oscypkami,

Opis obiektu i okolic:

Wszystkich młodych fanów sportów zimowych zapraszamy do leżącej u bram Tatrzańskiego Parku Narodowego przepięknej miejscowości MURZASICHLE (900m n.p.m.). Nasz ośrodek znajduję się w jej samym centrum, co daje doskonałe warunki  do realizacji naszego bogatego programu SKI CAMP Zimy z Przygodą 2018. Cała posesja jest ogrodzona i idealnie dostosowana do potrzeb dzieci i młodzieży. Do naszej dyspozycji mamy dużą świetlicę ze sprzętem multimedialnym, salę do gry w tenisa stołowego, ogrzewaną przechowalnie sprzętu narciarskiego, a także boisko do koszykówki i prawdziwy góralski szałas do spotkań przy ognisku i pieczonych przysmakach. W pobliżu znajdują się sklepy, poczta oraz kościół.

hotelNa terenie obiektu znajdują się:

 • świetlica wyposażona  w sprzęt multimedialny,
 • stół do ping ponga,
 • boisko do koszykówki, piłki nożnej
 • stołówka,
 • stylizowana wiata góralska do organizacji ognisk,
 • parking ,
 • duży, rozległy, ogrodzony teren z niepowtarzalnym widokiem na Tatry.

Zakwaterowanie:

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, apartamenty dwu pokojowe 3+3 z łazienkami, ogrzewanie centralne. Część pokoi z balkonami, z okien przepiękny widok na Tatry.

Wyżywienie:

Wyżywienie całodzienne: śniadanie w formie szwedzkiego stołu + danie ciepłe, Ski Lunch z gorącą herbatą na stoku i kanapkami oraz coś na słodko, obiad. Doskonała, ulubiona przez naszych uczestników, kuchnia polska i regionalna podhalańska.

Cena 1290 PLN    –      NASI STALI I WIERNI obozowicze 1200 ZŁ


CENA OBEJMUJE:

 • transport pociągiem,
 • zakwaterowanie w pokojach z łazienką,
 • pełne wyżywienie (śniadanie, SKI LUNCH, obiad),
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • opiekę instruktorów narciarstwa i snowboardu,
 • transport sprzętu uczestników obozu,
 • program obozu ( j.w. )
 • transfery do/z stacji narciarskich,
 • ubezpieczenie NNW,
 • ubezpieczenie SKI,
 • opiekę medyczną na miejscu,
 • podatek VAT,

UWAGA !!! Cena nie obejmuje kosztów karnetów na stok oraz wypożyczenia sprzętu. Koszt SKI PASS – ów uzależniony jest od stopnia zaawansowania. Informacji dotyczących kosztów karnetów dla poszczególnych grup zaawansowania udzieli p. Maciej Zawadzki na spotkaniu organizacyjnym.

SPRZĘT:

Carwingowy – narty krótkie, taliowane,
Deski snowboardowe
Cały sprzęt 7 dni – 250 zł

WYCIĄGI i KIESZONKOWE

 •  ok. 300zł dla początkujących
 •  ok. 400zł dla średniozaawansowanych
 •  ok. 500zł dla zaawansowanych
 •  ok. 600 zł grupa sportowa

Kieszonkowe (sugerowane) – 100 złopisLeft

Ważne uwagi, transport sprzętu, data i godzina wyjazdu: informacje zostaną podane w połowie listopada i na spotkaniu organizacyjnym.

Własne narty i snowboard oraz buty uczestników obozu, proszę o dostarczenie w pokrowcach oraz torbach (podpisane):

Transport sprzętu: 

Zwrot sprzętu:          

ZBIÓRKA na dworcu PKP: W holu dworca PKP nad schodami ruchomymi – godz.19.45

Wyjazd: piątek 12.01.2018 r. godz. 20.35

ZBIÓRKA: godzina 19.45

Przyjazd: 21.01 niedziela godz. 8.53
Uczestnik jest zobowiązany posiadać przy sobie dokumenty: ważną legitymację szkolną oraz wypełnioną Kartę Kwalifikacyjną (bez tego ubezpieczenie uczestnika jest nieważne!). Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiednie obuwie i strój do realizacji zajęć zimowych (czapka, rękawiczki itp.), zmienne obuwie i strój kąpielowy. Transport realizujemy pod opieką wychowawców.

Uwaga!

Kask narciarski lub snowboardowy obowiązkowy bez względu na wiek i umiejętności uczestników obozu. Obowiązkowe ochraniacze na nadgarstki dla snowboardzistów oraz gogle narciarsko-snowboardowe. Karta kwalifikacyjna: prosimy o wydrukowanie i pełne dokładne wypełnienie karty kwalifikacyjnej (patrz Dokumenty do pobrania).

Zasady płatności:

 • WYPEŁNIAMY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – kliknij  Zapisy na Zimę z Przygodą
 • Zawarcie umowy o udział w Imprezie organizowanej przez Szkołę Pływania Pana Maćka następuje w momencie podpisania Umowy przez Klienta – Rodzica uczestnika wyjazdu – w biurze SPPM lub na spotkaniu organizacyjnym,
 • Opłata wpisowa w wysokości 400 zł uiszczana jest w momencie zapisywania uczestnika na obóz  i jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Całość należności za obóz należy wpłacić do dnia 20 grudnia 2017. Brak wpłaty po tym terminie oznacza skreślenie z listy obozowiczów.
 • Wpłaty na obóz można dokonywać w biurze Szkoły Pływania Pana Maćka lub przelewem bankowym na konto.

 

Wpłat należy dokonywać na

STUDIO RELAX
UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN
Bank PeKaO S.A. III o/Szczecin
89 1240  3826 1111 0000 4402  9742

 

STOPNIE I SPRAWNOŚCI STOSOWANE W PROGRAMIE NARCIARSKIM I SNOWBOARDOWYM SPPM

GRUPA SNOWBOARDOWA – poszczególne stopnie sprawności oznaczone ,,gwiazdkami” od 1 do 3;

Grupa snowboardowa – początkująca

1 gwiazdka

•Zakładanie sprzętu

•Podnoszenie się i upadanie

•Pozycja podstawowa i równowaga

•Poruszanie się (płaski teren, stok)

•Zwroty

2 gwiazdki

•Ześlizg (prosty, skośny) z zatrzymaniem

•Jazda w skos stoku (przodem, tyłem)

•Jazda w linii spadku stoku

3 gwiazdki

•Jazda wyciągiem

•Skręt ślizgowy rotacyjny

•Przejazd łatwych form terenowych

Grupa snowboardowa – średnio zaawansowana

1 gwiazdka

•Skręt ślizgowy

•Półobrót i obrót płaski FS i BS

•Przejazd różnych form terenowych

(różnorodne warunki śniegowe, różne ukształtowanie

i przygotowanie stoku)

2 gwiazdki

•Skręt ślizgowy NW

•Olie, tailwheelie

•Skok prosty na skoczni

 

 

 

3 gwiazdki

•Śmig ślizgowy

•Nolie, nosewheelie

•Skok 180FS i BS na stoku w czasie jazdy

 

 

Grupa snowboardowa – zaawansowana

1 gwiazdka

•Skręt ślizgowy tyłem

•Noseroll, tailroll

 

 

 

 

 

 

2 gwiazdki

•Skręt cięty

•Skręt cięty NW

•50/50 na boxie

•Elementy techniki alpejskiej (slalom gigant)

 

 

 

3 gwiazdki

•Śmig cięty

•Skręt cięty WN

•Skok z grabem i Shifty – na skoczni

•BS boardslide na boxie

•Skok 180 FS i BS na skoczni

 

 

 

Galeria

thumbs_DSC_1307 thumbs_IMGP9423 thumbs_IMGP9439 thumbs_IMGP9455OO