Uwaga – zawieszenie treningów pływackich w naszej Szkole

Szanowni Rodzice, w związku z nowymi zarządzeniami dotyczącymi funkcjonowania basenów/pływalni, jestem zmuszony czasowo zawiesić zajęcia pływackie w Naszej Szkole Pływania począwszy od 17 października 2020 r do odwołania.  Obecnie czekam na decyzję władz oświatowych i Dyrekcji Szkoły SP 55, czy jest możliwe wznowienie naszych treningów sportowych, pływackich i zajęć hydrokinezyterapeutycznych dla naszych Pań. Mogę mieć tylko nadzieję, że szybko otrzymamy odpowiedź i niedługo się zobaczymy. Wszyscy czekaliśmy na możliwość kontynuowania naszych treningów pływackich po okresie kilku miesięcy przestoju. Zawody w semestrze letnim i trzeba się do nich rzetelnie przygotować. No nic…nie poddajemy się i działamy dalej…w końcu kochamy pływanie. Pozdrawiam Was Serdecznie…Trzymajcie się Zdrowo Maciej Zawadzki wraz z Waszymi Trenerami.

DSC_0489 DSC_0195 basen_nauka_plywania_3 aqua_aerobik_11