LETNIE OBOZY PRZYGODY SPPM 2021

Szanowni Państwo – terminy obozów letnich 2021 przedstawiają się następująco:

TERMINY OBOZÓW LETNICH 2021 – ogólny podział wiekowy turnusów;

I TURNUS: 27.06 – 06.07.2021  WIEK 7 – 11 LAT

II TURNUS: 06.07 – 16.07.2021 WIEK 10 – 15 LAT

III TURNUS: 16.07 – 26.07.2021 WIEK 13 – 17 LAT

Zapisy już od LUTEGO 2021 – OGRANICZONA LICZBA MIEJSC !!!

 

I Turnus:    27.06 – 06.07.2021

Obóz Przygody ROBINSONÓW I KADETÓW

ZAPISY

 • OBÓZ PRZYGODY ROBINSONÓW:  WIEK 7 – 8 LAT                     

Moja Pierwsza Letnia Przygoda ROBINSONÓW – 12 miejsc

 

 • OBÓZ PRZYGODY KADETÓW MŁODSZYCH:  WIEK 8 – 9 LAT    

Mój drugi obóz: Kadeci Młodsi  WATER /SURVIVAL CAMP – 15 miejsc

 

 • OBÓZ PRZYGODY KADETÓW STARSZYCH:  WIEK 9 – 10 LAT    

To mój kolejny obóz sportowy: Kadeci Starsi WATER /SURVIVAL CAMP – 15 miejsc

 

Obóz Przygody JUNIORÓW MŁODSZYCH

 • OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW MŁODSZYCH: wiek 10 – 11 lat

WATER SURVIVAL CAMP – 12 MIEJSC

 

OBÓZ  DLA STAŻYSTÓW I ASYSTENTÓW TRENERA

WIEK 16 – 18 LAT   –  6 miejsc

Obóz szkoleniowy dla młodych osób, które chciałyby w przyszłości zostać instruktorami i trenerami.

 

II Turnus: 06.07 – 16.07.2021

 

Obóz Przygody JUNIORÓW

ZAPISY

OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW MŁODSZYCH: wiek 10 – 11 lat

 • WATER / SURVIVAL CAMP – 16 MIEJSC

OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW: wiek 12 – 13 lat

 • WATER / SURVIVAL CAMP – 16 MIEJSC

OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW STARSZYCH: wiek 13 – 14 lat

 • WATER / SURVIVAL CAMP – 16 MIEJSC

OBÓZ PRZYGODY WATER CAMP: wiek 12 – 15 lat

 • PROFIL ŻEGLARSKO – MOTOROWODNY:  8 miejsc

 

 

III Turnus: 16.07 – 26.07.2021

Obóz Przygody JUNIORÓW STARSZYCH

OBÓZ PRZYGODY JUNIORÓW STARSZYCH: wiek 13 – 14 lat

 • PROFIL WATER CAMP        –  12 MIEJSC
 • PROFIL SURVIVAL CAMP  – 12 MIEJSC

Obóz Przygody ADVENTURE CAMP

MŁODZIEŻOWY OBÓZ  PRZYGODY: wiek 15 – 17

 • PROFIL WATER CAMP   –   8 MIEJSC
 • PROFIL ADVENTURE CAMP  –   8 MIEJSC

 

Obóz Przygody  Robinsonów

Obóz Przygody Młodych Robinsonów

Obóz Przygody Młodych Robinsonów adresujemy do naszych najmłodszych adeptów letnich obozów (wiek 7 – 8 lat). Dla młodych, aktywnych ludzi, którzy chcą spędzić wakacje nad jeziorem, w lesie, z dala od dużego miasta, zgiełku i pośpiechu. Zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczynają swoją letnią przygodę z dala od rodziców w otoczeniu koleżanek i kolegów, gdzie razem będą rywalizować  i współpracować w realizacji zadań obozowych. OBÓZ PRZYGODY MŁODYCH ROBINSONÓW to obóz obfitujący w fascynujące zajęcia i nowe niesamowite przygody. To oferta dla żądnych przygód, doskonałej zabawy i wesołego towarzystwa. Atutem tego turnusu jest nie tylko bogaty program aktywnego wypoczynku dzieci ale również podział uczestników na sześcioosobowe grupy trenerskie przy realizowaniu programu obozowego, zapewniający bezpieczeństwo i indywidualne podejście trenerów i wychowawców.

     Obóz ten to nie tylko zajęcia wodne: żeglarstwo, windsurfing, motorowodniactwo, ale również pionierka obozowa, terenoznawstwo i survival obozowy, wyprawy poza teren obozu samochodami terenowymi, wyprawy rowerowe i kajakowe. Na obozie realizować będziemy programy: Przygoda z historią, Wakacje z głową i Koleżeńskie wakacje. Jedną z niewątpliwych atrakcji będzie wyprawa ROBINSONA i nocleg pod namiotami. Zaplanowaliśmy również warsztaty dla najmłodszych: Młodego Obserwatora Przyrody, Akademia Młodego Naukowca, Ruchowy Zawrót Głowy i program Bezpieczne wakacje Robinsona. W tym roku kilka nowości: zapraszamy do Wodnej Strefy Relaksu, gdzie czeka na Was TRAMPOLINA WODNA I WATER ROLLER, zapraszam na nową wyprawę do średniowiecznego SŁAWOGRODU, i WYPRAWĘ WOJSKOWYM SAMOCHODEM ….Oj będzie się działo!!! Serdecznie zapraszamy.

 

Obóz Przygody KADETÓW

kadet

Obóz Przygody Kadetów przygotowaliśmy dla młodych adeptów (wiek 8-10 lat) żeglarstwa, windsurfingu i kajakarstwa jak i dla zapaleńców zainteresowanych survivalem, wspinaczką, strzelectwem, militariami, samochodami terenowymi itp.  Program adresowany jest dla uczestników którzy po raz pierwszy aktywnie spędzają wakacje jak i dla stałych bywalców obozowych, którzy chcą popróbować nowych atrakcji. Specjalnie dla Was poszerzyliśmy nasz obozowy pakiet wodny o dodatkowe atrakcje takie jak: Stand up paddle surfing – wiosłowanie na desce windsurfingowej, zajęcia na specjalnie wybudowanym torze do skimboardu, zajęcia motorowodne ślizgi na nowych pneumatycznych zabawkach – Ponton Half Pipe Rampage, wyprawy tratwą oraz ratownictwo wodne. Wodne szaleństwa są wielką atrakcją tego obozu, ale nie jedyną, ponieważ każdy nowy dzień to kolejne dyscypliny i nowe wyzwania: zajęcia wspinaczkowe rozbudowane o nowe przeszkody miasteczko linowe, wyprawy samochodami terenowymi, pierwsza pomoc przedmedyczną, deskorolka i nowe zajęcia Balansowy Zawrót Głowy, gry terenowe oczywiście nie zabraknie zajęć integracyjno rozrywkowych. Na turnusie będziemy również realizować autorskie programy Szkoły Pływania Pana Maćka: „Wakacje z głową”, oraz „Koleżeńskie Wakacje” które mają na celu przekazanie młodym obozowiczom wiedzy na temat bezpieczeństwa na zajęciach oraz budowanie wzajemnych relacji między uczestnikami obozu. Jedną z niewątpliwych atrakcji będzie wyprawa survivalowa, gdzie będziemy pokonywać błotne ostępy, przeprawiać się tratwami, budować własnoręcznie szałasy. W tym roku czekają uczestników rozbudowane warsztaty ,, Akademia Młodego Naukowca i Ruchowy Zawrót Głowy.

 

Obóz Przygody JUNIORÓW

Obóz Przygody JUNIORÓW

Obóz Przygody Juniorów Młodszych (wiek 10 – 11 lat), Juniorów (wiek 12-13 lat) i Juniorów starszych (13-14)  zorganizowany jest dla młodych uczestników , którzy pragną kontynuować swoją przygodę z żeglarstwem, windsurfingiem i kajakarstwem. Żeglarze – bo tak nazwana została grupa młodych uczestników obozu – będzie realizowała na obozie rozszerzony program żeglarski, windsurfingowy i kajakowy, który zakończy się windsurfingowymi regatami o Puchar Starego Kaleńskiego. Program adresowany jest dla uczestników którzy kontynuują swoją przygodę z żeglarstwem zarówno jachtowym jak i deskowym.

      Program adresowany jest dla uczestników którzy po raz pierwszy aktywnie spędzają wakacje jak i dla stałych bywalców obozowych, którzy chcą popróbować nowych atrakcji. Specjalnie dla Was poszerzyliśmy nasz obozowy pakiet wodny o dodatkowe atrakcje takie jak: Stand up paddle surfing – wiosłowanie na desce windsurfingowej, zajęcia na specjalnie wybudowanym torze do skimboardu, zajęcia motorowodne ślizgi na nowych pneumatycznych zabawkach – Ponton Half Pipe Rampage, wyprawy tratwą oraz ratownictwo wodne. Wodne szaleństwa są wielką atrakcją tego obozu, ale nie jedyną, ponieważ każdy nowy dzień to kolejne dyscypliny i nowe wyzwania: zajęcia wspinaczkowe rozbudowane o nowe przeszkody miasteczko linowe, wyprawy samochodami terenowymi, pierwsza pomoc przedmedyczną, deskorolka i nowe zajęcia Balansowy Zawrót Głowy, gry terenowe oczywiście nie zabraknie zajęć integracyjno rozrywkowych. Na turnusie będziemy również realizować autorskie programy Szkoły Pływania Pana Maćka: „Wakacje z głową”, oraz „Koleżeńskie Wakacje” które mają na celu przekazanie młodym obozowiczom wiedzy na temat bezpieczeństwa na zajęciach oraz budowanie wzajemnych relacji między uczestnikami obozu. Jedną z niewątpliwych atrakcji będzie spływ kajakowy połączony z noclegiem pod namiotami i wyprawa survivalowa, gdzie będziemy pokonywać błotne ostępy, przeprawiać się tratwami, budować własnoręcznie szałasy.

 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY ADVENTURE CAMP

OBÓZ MŁODZIEŻOWY ADVENTURE CAMP

Szykujemy dla naszych najstarszych uczestników (wiek 15-18) specjalne atrakcje realizując PROJEKT ADRENALINA. Dni pełne emocji i niezapomnianych wrażeń, które dostarczą wam zajęcia wodne, rajdy terenowe i wyprawy survivalowe. W projekcie tym realizujemy program 4 ŻYWIOŁÓW, gdzie każdy z Was znajdzie swoje miejsce i zrealizuje własny pomysł na aktywne wakacje. A oto kilka wybranych pomysłów: WYPRAWA SMOCZYMI ŁODZIAMI, MOTOROWODNIACTWO – ŚLIZGI NA AIR HEAD G-FORCE, WINDSURFING, WYPRAWA SAMOCHODAMI TERENOWYMI MARKI GAZ I UAZ,WYPRAWA AMFIBIĄ WOJSKOWĄ, WAKEBOARD, SPŁYW KAJAKOWY, PAINTBALL,SURVIVAL. Oczywiście miłośnicy sportów wodnych też będą mieli pole do popisu gdyż czeka na nich nie lada wyzwanie realizując PROFIL WODNIACKI. Piętnaście godzin profesjonalnych zajęć z windsurfingu i kajakarstwa, zajęcia nauki jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie na sztucznym torze w Szczecinku. Po raz pierwszy na obozie będziemy nurkować w akwalungu. Na koniec zajęć wodnych zaplanowaliśmy regaty windsurfingowe, na których będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności zdobyte podczas obozu. Nie zabraknie oczywiście dwudniowego spływu kajakowego z noclegiem pod namiotami.
Wyrusz z Nami na tajną misję w programie survivalowym – OBÓZ SURVIVALOWY – profil survivalowo – paintballowy. Obóz dla szukających mocnych wrażeń, adrenaliny, wysiłku fizycznego, rywalizacji i dobrej zabawy. Dla tych wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak radzić sobie w każdych warunkach, stać się niewidzialnym, używać sekretnych kodów, które tylko wtajemniczeni koledzy będą umieli rozszyfrować. Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak zbudować bezpieczną bazę, jak poruszać się w trudnym terenie z mapą lub bez, jaką wybrać taktykę walki i jak w każdej sytuacji podjąć właściwą decyzję. Stworzyliśmy ten obóz z myślą o najstarszych uczestnikach, którzy lubią się ubrudzić, ale nie koniecznie zmoczyć. Program obozu obfituje w masę zajęć survivalowych, zajęć z terenoznawstwa i orienteringu, zajęć linowych nie zabraknie zajęć strzeleckich (zajęcia w strzelnicy wojskowej) m.in. gry strategiczne ASG, PAINTBALL,GEOCACHING. Ten profil to również wyprawy terenowe: samochodami terenowymi, wojskową amfibią, kajakami.

 

OBÓZ DLA STAŻYSTÓW I ASYSTENTÓW TRENERA

OBÓZ DLA STAŻYSTÓW DREAM TEAM

Masz kreatywne pomysły, szybko nawiązujesz kontakty, posiadasz wysoką kulturę osobistą a przede wszystkim lubisz pracę z dziećmi to ten obóz jest dla Ciebie. Jeżeli jeżdżąc do nas na obozy marzyłeś o tym, aby znaleźć się po drugiej stronie, zobaczyć jak to jest być trenerem i prowadzić zajęcia z dziećmi to teraz masz taką okazję.
Przygotowaliśmy specjalny program, który zawiera kilkadziesiąt godzin teorii i metodyki pracy z dziećmi. Nauczycie się jak poprowadzić zajęcia rekreacyjne, integracyjne a także jak zorganizować dyskotekę tematyczną czy ,,baloniadę”. Podczas pobytu na obozie będziecie mieli możliwość wykazania się własnymi pomysłami na organizację czasu na obozie. Każdy uczestnik dostanie specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe, które pozwolą jeszcze lepiej poznać specyfikę pracy trenera.
Przez cały obóz będzie nad wami czuwał opiekun – trener, z którym zawsze będziecie mogli porozmawiać, który zawsze udzieli wam pomocy i pokieruje w dalszej pracy. To on będzie z Wami ustalał program dnia i rozdzielał zadania. Zawsze możecie liczyć na pomoc pozostałych trenerów na obozie.

Galeria

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA