Kolejne zawieszenie zajęć pływackich w Szkole Pływania Pana Maćka

Szanowni Państwo, po raz kolejny muszę zawiesić zajęcia w naszej Szkole Pływania. Terminy zniesienia obostrzeń zmieniają się co tydzień i trudno mi przewidzieć, kiedy będziemy mogli powrócić na zajęcia. Mam nadzieję że może po przerwie Majowej będę miał lepsze wiadomości. Jeszcze raz pragnę poinformować naszych Rodziców, że wszystkie zaplanowane godziny zajęć w semestrze letnim zostaną zrealizowane jak tylko będziemy mogli powrócić na basen.  Kontynuowanie semestru letniego zaplanowałem na wrzesień i październik.  Na bieżąco będę Państwu przekazywał informacje dotyczące terminu rozpoczęcia treningów. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny (602 705 589). Pozdrawiam wszystkich serdecznie Maciej Zawadzki.

thumbs_P6051335 dav DSC_0242 DSC_0216