Zapisy na basen krok po kroku – semestr LETNI 2024 oraz procedury bezpieczeństwa na pływalni.

Oto krótki poradnik jak zapisać się

NA NOWY SEMESTR LETNI 2024  Szkoły Pływania Pana Maćka:

Szanowni Rodzice, rozpoczynamy zapisy na LETNI semestr pływania 2024 r.

Daty rozpoczęcia zajęć W SEMESTRZE LETNIM: 12.02.2024 r.

Grupy poniedziałkowe: 12.02.2024 r.

Grupy wtorkowe: 13.02.2024 r.

Grupy środowe: 14.02.2024 r.

Grupa sobotnia: 17.02.2024 r.

ZAPISY NA ZAJĘCIA PŁYWANIA ,,KROK PO KROKU,,

DLA NOWYCH ADEPTÓW I STAŁYCH UCZESTNIKÓW

SZKOŁY PŁYWANIA PANA MAĆKA:

1. Na naszej stronie internetowej: wejdź w zakładkę  Dni i godziny zajęć semestr LETNI 2024 i wybierz tam dzień i godzinę zajęć (opis i charakterystykę Grup znajdziesz w zakładce Nauka pływania – opis poszczególnych grup);

2. Następnie kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w zakładce Zapisy do szkoły pływania – formularz zgłoszeniowy. W formularzu wpisujemy dokładnie dzień i godzinę zajęć i dokładną nazwę grupy do której uczęszczał będzie adept lub adeptka Szkoły Pływania. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo od Nas potwierdzenie zgłoszenia. W razie braku wolnych miejsc, zaproponuję Państwu inną godzinę lub inny dzień zajęć.

3. Pełną opłatę za cały semestr można dokonać  przelewem na konto Szkoły Pływania. Aktualny cennik znajdziecie Państwo w zakładce Cennik semestr LETNI 2024 .

Nasze konto:

STUDIO RELAX
UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN

89 1240 3826 1111 0000 4402 9742

4. Grupa DELFINKI i MEDUZY  – dzieci, które po raz pierwszy uczestniczą w zajęciach nauki pływania – opłaty za zajęcia uiszczamy po pierwszych  dwóch zajęciach na basenie.

6. Stali uczestnicy SZKOŁY PŁYWANIA – opłaty za zajęcia pływackie i zajęcia aqua aerobiku,  uiszczamy przed rozpoczęciem uczęszczania na ćwiczenia.

7. W ciągu pierwszych zajęć na basenie sprawdzamy umiejętności pływackie naszych adeptów pływania i kwalifikujemy ich do odpowiednich grup zaawansowania.

Zapraszam serdecznie Maciej Zawadzki z gronem trenerskim.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH SZKOŁY PŁYWANIA

Szanowni Państwo, rozpoczynamy zajęcia nauki pływania w SZKOLE PŁYWANIA PANA MAĆKA. Witam serdecznie naszych ,,starych podopiecznych,, jak i nowych adeptów Szkoły Pływania. Obiecuję, że dochowamy wszelkich starań aby zajęcia przebiegały sprawnie, bezpiecznie i dzieci wracały z zajęć zmęczone i uśmiechnięte. Troszcząc się o zdrowie i bezpieczeństwo kursantów, rodziców i pracowników –  mając na uwadze stan epidemii spowodowany wirusem COVID- 19, przedstawiamy obowiązujące zasady organizacji zajęć na naszym basenie:

1.   Dzieci na zajęcia przyprowadza, jak i odbiera JEDNA osoba – rodzic lub opiekun;

2. Na teren obiektu sportowego może wchodzić rodzic lub opiekun z dziećmi do 7 roku życia;
W holu i szatni obiektu sportowego będą obecni trenerzy, którzy pomogą dzieciom w przygotowaniu do zajęć i wysuszeniu włosów po basenie.

3. Przyprowadzamy dzieci najwcześniej 10 minut przed rozpoczęciem zajęć – tak, aby nie przebywać i gromadzić się na terenie obiektu.

4. Przynosimy dwie reklamówki lub torby do których chowamy: do pierwszej kurtkę lub bluzę a do drugiej obuwie. Następnie oddajemy te rzeczy do szatni, w której otrzymujemy numerek.

5. Prosimy o zabranie ze sobą podręcznej suszarki, która ułatwi dzieciom dosuszenie włosów.

6. Przed wejściem na teren obiektu obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk.

7. Na terenie obiektu  dzieci wraz z  rodzicami (opiekunami) obowiązani są do noszenia maseczek.

8. Po przebraniu obuwia na klapki, nie później niż 5 minut przed rozpoczęciem zajęć kursant ustawia się przy wejściu na pływalnię, gdzie pracownik szkoły pływania sprawdzi obecność dzieci według listy oraz przydzieli numer szatni, w której dziecko przygotuje się na zajęcia.

9. Dziecko do szatni udaje się samodzielnie zabierając ze sobą strój lub kąpielówki, czepek, ręcznik, mydełko, ewentualnie okularki. W szatni dzieciom będą pomagali instruktorzy Szkoły Pływania. Trenerzy przypilnują dzieci aby dokładnie wysuszyły włosy.

10. Po wejściu na basen maseczki  zdejmujemy.

11. Podczas zajęć zaleca się, aby opiekun lub rodzic czekał na dziecko poza terenem obiektu.

12. Po zakończeniu zajęć instruktor odprowadza dzieci na korytarz, gdzie rodzic lub opiekun powinien oczekiwać na dziecko. Należy pamiętać o punktualnym przybyciu i odbiorze dziecka.

13. Opiekunowie przyprowadzający dzieci muszą zachować dystans min 1,5 m od kolejnego opiekuna. Dystans również obowiązuje w stosunku do pracowników szkoły.

Bardzo prosimy o aktualizowanie danych kontaktowych, o ile ulegną zmianie w trakcie trwania semestru.

Wszelkie zapytania w sprawie procedur bezpieczeństwa i zasad z nimi związanych, proszę kierować do Macieja Zawadzkiego pod numerem telefonu 602705589.

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

MACIEJ ZAWADZKI WRAZ Z GRONEM TRENERSKIM