Zapisy na basen krok po kroku – semestr ZIMOWY 2020 (dokończenie semestru letniego 2020)

Pływalnia w SP 55 NIECZYNNA do końca stycznia 2021

SZANOWNI RODZICE, NASI KOCHANI KURSANCI!Z przykrością informuję Państwa, że nasza Szkoła Pływania pozostaje zamknięta na kolejne dwa tygodnie – czyli od 18.01 do 31.01.2021 jesteśmy zmuszeni zawiesić nasze treningi. Oczywiście mam nadzieję, że od lutego będziemy mogli zajęcia kontynuować – o tym fakcie będę Państwa informował na bieżąco (niestety ciężko coś w naszym kraju planować na dłuższą metę!).

 

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH SZKOŁY PŁYWANIA

Szanowni Państwo, od dnia 15 LUTEGO 2021 roku PLANUJĘ rozpoczęcie zajęć nauki pływania w SZKOLE PŁYWANIA PANA MAĆKA. Witam serdecznie naszych ,,starych podopiecznych,, jak i nowych adeptów Szkoły Pływania. Obiecuję, że dochowamy wszelkich starań aby zajęcia przebiegały sprawnie, bezpiecznie i dzieci wracały z zajęć zmęczone i uśmiechnięte. Troszcząc się o zdrowie i bezpieczeństwo kursantów, rodziców i pracowników –  mając na uwadze stan epidemii spowodowany wirusem COVID- 19, przedstawiamy nowo obowiązujące zasady organizacji zajęć na naszym basenie:

1. Prosimy o:
to aby  dzieci na zajęcia przyprowadzała, jak i odbierała JEDNA osoba – rodzic lub opiekun;

– na teren obiektu sportowego może wchodzić rodzic lub opiekun z dziećmi do 7 roku życia;
W holu i szatni obiektu sportowego będą obecni trenerzy, którzy pomogą dzieciom w przygotowaniu do zajęć i wysuszeniu włosów po basenie.

 – przyprowadzanie dzieci najwcześniej 10 minut przed rozpoczęciem zajęć – tak, aby nie przebywać i gromadzić się na terenie obiektu.

– przynoszeniu dwóch reklamówek lub toreb do których chowamy: do pierwszej kurtkę lub bluzę a do drugiej obuwie. Następnie oddajemy te rzeczy do szatni, w której otrzymujemy numerek.

– prosimy o zabranie ze sobą podręcznej suszarki, która ułatwi dzieciom dosuszenie włosów

2.Przed wejściem na teren obiektu obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk lub używania rękawiczek jednorazowych.

3. Na terenie obiektu  dzieci wraz z  rodzicami (opiekunami) obowiązani są do noszenia maseczek lub przyłbic.

 1. Po przebraniu obuwia na klapki, nie później niż 5 minut przed rozpoczęciem zajęć kursant ustawia się przy wejściu na pływalnię, gdzie pracownik szkoły pływania sprawdzi obecność dzieci według listy oraz przydzieli numer szatni, w której dziecko przygotuje się na zajęcia.

 

 1. Dziecko do szatni udaje się samodzielnie zabierając ze sobą strój lub kąpielówki, czepek, ręcznik, mydełko, ewentualnie okularki. W szatni dzieciom będą pomagali instruktorzy Szkoły Pływania. Trenerzy przypilnują dzieci aby dokładnie wysuszyły włosy.

 

 1. Po wejściu na basen maseczki lub przyłbice zdejmujemy.

 

 1. Podczas zajęć zaleca się, aby opiekun lub rodzic czekał na dziecko poza terenem obiektu.
 2. Po zakończeniu zajęć instruktor odprowadza dzieci na korytarz, gdzie rodzic lub opiekun powinien oczekiwać na dziecko. Należy pamiętać o punktualnym przybyciu i odbiorze dziecka.
 1. Opiekunowie przyprowadzający dzieci muszą zachować dystans min 1,5 m od kolejnego opiekuna. Dystans również obowiązuje w stosunku do pracowników szkoły.

 

Bardzo prosimy o aktualizowanie danych kontaktowych, o ile ulegną zmianie w trakcie trwania semestru.

Zapraszamy wszystkich na naukę i doskonalenie pływania do Szkoły Pływania Pana Maćka, którą prowadzi Maciej Zawadzki.

      

 

Jeśli od lutego zostaną zniesione restrykcje dotyczące zajęć na pływalni, to plan zajęć w semestrze letnim jest następujący:

 • odrabianie semestru zimowego 2020 (pozostało kilka zajęć do zrealizowania) od 06 lutego do 14 lutego 2021 r.;
 • semestr letni (do zrealizowania 15 godzin zajęć) rozpocznie się 15 lutego 2021 r.;
 • osoby kontynuujące zajęcia (z semestru zimowego) – proszę o przesłanie smsem lub mailem, imienia i nazwiska, dnia i godziny zajęć;
 • nowi adepci szkoły pływania – proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej – gdzie należy podać godzinę i dzień zajęć oraz numer telefonu i mail – pozwoli to na łatwiejszy kontakt z Państwem;

RABAT PRZY WPŁACIE DO KOŃCA STYCZNIA 2021 roku:

 • rabat w wysokości 50 zł dla tych z Państwa którzy dokonają pełnej wpłaty jednorazowej za zajęcia w semestrze letnim (50 zł odejmujemy od pełnej kwoty – tabela opłat w cenniku Szkoły Pływania) – wpłata do 31 stycznia!;

Oto krótki poradnik jak zapisać się NA NOWY SEMESTR LETNI 2021 do Szkoły Pływania Pana Maćka:

Szanowni Rodzice, rozpoczynamy zapisy na LETNI semestr pływania 2021 r.

Daty rozpoczęcia zajęć:

Grupy poniedziałkowe: 15.02.2021 r.

Grupy wtorkowe: 16.02.2021 r.

Grupa piątkowa: 19.02.2021 r.

Grupa sobotnia: 20.02.2021 r.

Grupa niedzielna: 21.02.2021 r.

ZAPISY NA ZAJĘCIA PŁYWANIA ,,KROK PO KROKU,,  – nowi adepci pływania:

1. Będąc na naszej stronie internetowej: wejdź w zakładkę  Plan zajęć semestr letni i wybierz tam dzień i godzinę zajęć (opis i charakterystykę Grup znajdziesz w zakładce Nauka pływania – dzieci).

2. Następnie kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w zakładce Zapisy do szkoły pływania. W formularzu wpisujemy dokładnie dzień i godzinę zajęć i dokładną nazwę grupy do której uczęszczał będzie adept lub adeptka Szkoły Pływania. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo od Nas potwierdzenie zgłoszenia. W razie braku wolnych miejsc, zaproponuję Państwu inną godzinę lub dzień zajęć.

3. Pełną opłatę za cały semestr można dokonać  przelewem na konto Szkoły Pływania. Aktualny cennik znajdziecie Państwo w zakładce Cennik semestr LETNI 2021 . Nasze konto:

STUDIO RELAX
UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN

89 1240 3826 1111 0000 4402 9742

4. Grupa DELFINKI i MEDUZY – dzieci, które po raz pierwszy uczestniczą w zajęciach nauki pływania – opłaty za zajęcia uiszczamy po pierwszych 2 zajęciach na basenie.

6. Stali uczestnicy SZKOŁY PŁYWANIA – opłaty za zajęcia pływackie i zajęcia aqua aerobiku  uiszczamy przed rozpoczęciem uczęszczania na ćwiczenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

MACIEJ ZAWADZKI WRAZ Z GRONEM TRENERSKIM

Galeria

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA