Zapisy na basen krok po kroku – semestr LETNI 2018

Zapraszamy wszystkich na naukę i doskonalenie pływania do Szkoły Pływania Pana Maćka, którą prowadzi Maciej Zawadzki.

       Oto krótkie vademecum jak zapisać się NA NOWY SEMESTR LETNI do Szkoły Pływania Pana Maćka:

DLA STAŁYCH PŁYWAKÓW: Kontynuacja zapisów na nowy semestr odbywa się drogą smsową lub mailową wpisując uczestnika zajęć i godzinę i dzień zajęć. Można również bezpośrednio dokonać wpłaty na konto podając imię i nazwisko dziecka.

DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW:

1. Będąc na naszej stronie internetowej: Wejdź w zakładkę  Plan zajęć semestr LETNI i wybierz tam dzień i godzinę zajęć (odpowiednią Grupę znajdziesz w zakładce Nauka pływania – dzieci).

2. Następnie kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w zakładce Zapisy do szkoły pływania. W formularzu wpisujemy dokładnie dzień i godzinę zajęć i dokładną nazwę grupy do której uczęszczał będzie adept lub adeptka Szkoły Pływania.
Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo od Nas potwierdzenie zgłoszenia.

3. Pełną opłatę za cały semestr można dokonać bezpośrednio w biurze Szkoły Pływania Pana Maćka lub przelewem na konto. Aktualny cennik znajdziecie Państwo w zakładce Cennik semestr LETNI . Nasze konto:

STUDIO RELAX
UL. ORAWSKA 1, 70-131 SZCZECIN
Bank PeKaO S.A. III o/Szczecin

89 1240 3826 1111 0000 4402 9742

Uwaga! Przy wpłacie  DO 28 STYCZNIA odejmujemy od pełnej kwoty 30 zł; zapraszamy do wcześniejszej wpłaty.

4. W czasie trwania zajęć na basenie rodziców zapraszamy do biura, gdzie można zasięgnąć dodatkowych informacji na temat regulaminu Szkoły, terminów odrabiania zajęć i lekcji pokazowych oraz przerw zaplanowanych w Szkole Pływania.

5. Opłaty za zajęcia pływackie i zajęć aqua aerobiku W SEMESTRZE LETNIM uiszczamy przed rozpoczęciem uczęszczania na ćwiczenia (maksymalnie do 15 LUTEGO).

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

MACIEJ ZAWADZKI Z GRONEM TRENERSKIM

Galeria

thumbs_DSC_1307 thumbs_IMGP9423 thumbs_IMGP9439 thumbs_IMGP9455OO